BURSASPOR’UN VERGİ BORCU NE OLDU? İŞTE O AÇIKLAMA...


Yayınlanma 02 Ocak 2024, Salı 11:59:55
Güncelleme 02 Ocak 2024, Salı 12:00:04
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü’nün vergi borcu ile ilgili açıklama yapan Başkan Recep Günay, “Vergi borcunun son günü bugün. Hem bizi küçümseyeceksiniz, bunlar sinek sekiz diyeceksiniz, sonra da siz yatıracaksınız diyeceksin? Hani ne oldu? Biz yatıramıyorsak kahramanlar nerede?” Dedi.

Bursaspor Başkanı Recep Günay, konuyla ilgili şunları söyledi: “Vergi borcunun son günü bugün. Hem bizi küçümseyeceksiniz, bunlar sinek sekiz diyeceksiniz, sonra da siz yatıracaksınız diyeceksin? Hani adaylar vardı? 400-500 milyon bavula koymuşlar… Onlara çağrıda bulundum. 1 TL’yi tartışıyorlar 15 gündür nasıl buluruz diye! Bunları da yazın. Birileri yatırsın. Bunları da yazın. Herkes büyük Bursasporlu ama ödemeye gelince bizi gösteriyorlar. Bu gerçekler acı. Bunlar iyi günlerimizdi. Bundan sonra göreceğiz…”

“BEYAZ ATLI PRENS BEKLİYORLAR”

Recep Günay şöyle devam etti: “120 milyon TL sadece faiz parası ödüyoruz. Küçük bir rakam değil bu. Faizleri ödeyecek kimse yok. Bunlar kapanmaz. Bursaspor Kulübü’nde kampanya yaparak da kapanmaz. Kimse umut beklemesin. Beyaz atlı prens bekliyorlar. Öyle bir dünya yok. 1 milyon TL vergi borcu kapatılmıyorsa biz değil Bursa eleştirilmeli. 20 gündür para ödenmiyor ama herkes bize saldırıyor. Biz bu paranın yarısı kadar deplasmana uçak parası verdik. Deplasman ve otel masrafı yazmadık kulübe. Hani ne oldu? Biz yatıramıyorsak kahramanlar nerede?”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bursaspor çok büyük bir kulüp bu takımı buralara getirenler utansin. Şunu bilsinler, Bursaspor taraftarı onlara hakklarini helal etmiyor.Umarim rahat uyuyamiyorsunuzdur.
02.01.2024 / 19:44:05
Ege Emir


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPORLU FUTBOLCULARA AF ÇIKTI!
Yayınlanma 02 Ocak 2024, Salı 11:59:55
Güncelleme 02 Ocak 2024, Salı 12:00:04
BursaspordaBugün