‘BURSASPOR’UN KAYBEDECEK VAKTİ KALMADI!’


Yayınlanma 23 Temmuz 2023, Pazar 18:01:50
Güncelleme 23 Temmuz 2023, Pazar 18:01:59
BursaspordaBugün

Bursaspor'da Genel Kurul talebi ile kulüp üyelerinin imzalarını toplamaya başlayan Teksas, çalışmasını sürdürüyor. Dernek başkanı Toker, camiaya bir çağrı daha yaparak, “Belirsizlik ortamı, birkaç gün içinde bize oyuncularımızı kaybettirdi. Basına yansıyan saçma haberler ortada. Böyle devam etmemeli diyen her üyemiz, hiçbir şeye, kimseye aldanmadan hızla imza vermeli. Bursaspor'un kaybedecek vakti kalmamıştır” dedi.

Teksaslı Bursasporlular Derneği Başkanı Ertuğ Toker, Bursaspor Genel Kurul üyelerine seslendi. "İki gündür 40 derece sıcağın altında imza toplayan arkadaşlarımızın şahıslarla işi yok. Recep Günay veya Ali Ay gibi dertlerimiz yok. Bursaspor'un durumunu ve geleceğini dert edindiğimiz için bir çaba ortaya koyuyoruz" diyen Toker, bir kez daha üyeleri imza vermeye çağırdı.

“ÜYELER HIZLA İMZA VERMELİ”

Yönetim Kurulu'nun, seçim kararını kendilerinin almasının daha doğru olduğunu vurgulayan Toker ayrıca, "Biz, sözlerinde dururlar, üzerlerine düşeni yaparlar diye bekledik ama adım atmadılar. Bunu bu camiaya daha önce de yaşatmışlardı. Bu doğru değil. Belirsizlik ortamı, birkaç gün içinde bize oyuncularımızı kaybettirdi. Basına yansıyan saçma haberler ortada. Böyle devam etmemeli diyen her üyemiz, hiçbir şeye, kimseye aldanmadan hızla imza vermeli. Bursaspor'un kaybedecek vakti kalmamıştır" ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR KAYBETTİ Mİ, KAZANDI MI?
Yayınlanma 23 Temmuz 2023, Pazar 18:01:50
Güncelleme 23 Temmuz 2023, Pazar 18:01:59
BursaspordaBugün