BURSASPOR’UN HASTANE PLANI!


Yayınlanma 30 Mart 2024, Cumartesi 13:52:13
Güncelleme 30 Mart 2024, Cumartesi 13:52:23
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü, Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı’nda bulunan 15 dükkanla ilgili ciddi adımlar atmayı düşünüyor. Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi’nin faliyete başlamasıyla birlikte bazı dükkanların eczane olabileceği, bazı dükkanların sözleşmesinin yenileceği, bazı dükkanların da insan sirkülasyonu hesaba katılarak farklı firmalara kiralanabileceği planlanıyor.

Kalıcı gelir kaynağı yaratabilmenin yollarını arayan Bursaspor Kulübü, Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı’ndaki dükkanlarla ilgili beklentisi büyük.

Bugüne kadar 15 dükkanın yer aldığı stadyumdan beklediği geliri elde edemeyen yeşil-beyazlılar, Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi’nin tamamlanmasını bekliyor.

Bu sene 5 yıllık kontratı dolan kiracılarla yeniden sözleşme imzalayacak olan yeşil-beyazlı yönetim, gelen Eczane tekliflerine de sıcak bakıyor.

Hastanenin açılmasıyla birlikte insan sirkülasyonunun da artacağını hesaba katan Bursaspor yönetimi, eczane başta olmak üzere farklı projeler de geliştirmeyi ve bunları kısa sürede hayata geçirmeyi planlıyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’U KURTARMA ŞANSI VAR MI? İŞTE O MATEMATİK…
Yayınlanma 30 Mart 2024, Cumartesi 13:52:13
Güncelleme 30 Mart 2024, Cumartesi 13:52:23
BursaspordaBugün