‘BURSASPOR’UN GELECEĞİ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU’


Yayınlanma 02 Ağustos 2022, Salı 15:10:52
Güncelleme 02 Ağustos 2022, Salı 15:10:52
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, şort sponsorlu lansmanında önemli açıklamalarda bulundu. Banaz, transfer tahtasını açmayacaklarını tekrar belirti.

Bursaspor’da takım Afyon’da yeni sezon çalışmalarına devam ederken Başkan Ömer Furkan Banaz, şort sponsorluğu lansmanında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ömer Furkan Banaz’ın ifadeleri şu şekilde:

 

“Tekrardan üstüne basa basa söylüyorum bizim transfer tahtasını açmak gibi bir gündemimiz yok. İsmail Ertekin Hocamızın bahsettiği konu Filiz Lisans’la ilgili bir konu. Orada FIFA nezdinde olan bazı dosyalar var. FIFA nezdindeki dosyalarla ilgili en azından bir gündem yapıp en azından Bursaspor’un bundan sonraki süreçle alakalı hayatını devam ettirmesiyle alakalı Filiz Lisans konusunun önemini bahsettiği hususlar bunlar. Yoksa bizim bundan önceki aldığımız kararlara tezat bir söylem değil o. Bu konu Bursaspor’un geleceği açısından çok önemli bir konu. Biz elimizdeki kadroyu korumaya gayret gösterdik ve gençlerle takviye ederek güçlendirdik. Biz 2022-23 sezonunu bu kardeşlerimizle birlikte geçireceğiz. Umuyoruz ki her şey Bursaspor için iyi olacak ve en iyi neticeyle bu seneyi tamamlayacağız. Bursa destek verirse biz hay hay bu işi yaparız. Bizim esas arayış kısmımız orası. Yoksa tek taraflı bizim bu işi bir çırpıda halledebilme imkanımız, parasal bir sürecimiz söz konusu değil. O nedenle başından beri söylediklerimiz geçerlidir”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BANAZ’DAN HASAN BASRİ ÜNAL AÇIKLAMASI!
Yayınlanma 02 Ağustos 2022, Salı 15:10:52
BursaspordaBugün