‘BURSASPOR’UN ESKİ YÖNETİMİ FUTBOLCULARI DEMORALİZE ETMİŞ!’


Yayınlanma 21 Mart 2024, Perşembe 17:53:19
Güncelleme 21 Mart 2024, Perşembe 17:53:28
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü Ümit Şengül, bir önceki yönetimi hedef alarak, “Giden yönetim bu oyuncuları çok demoralize etmiş. Taraftara karşı, basına karşı, dışarıya karşı hep dışlamış ve kötülemiş. Oyuncular da kabuğuna çekilmiş. Bu oyuncuları bu düzeye getirmek çok süremizi aldı” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Ümit Şengül, Kırklarelispor’la oynanacak maç öncesi taraftarına çağrıda bulunurken, oyuncularının da özgüveniyle ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

Tecrübeli teknik adam, “Bu haftaki maçımız Pazar olsa daha iyi olurdu ama taraftarımızın bizi yalnız bırakmayacağına inanıyorum. Biz taraftarımızla güzeliz. Bursaspor taraftarı rakipler için fobidir. Bizim için ise itici bir güçtür. Biz de 5 ay sonra galibiyet alarak taraftarımızla kucaklaşmak istiyoruz. Futbolcu arkadaşlarımız da özgüvenlerini kazandı. Giden yönetim bu oyuncuları çok demoralize etmiş. Taraftara karşı, basına karşı, dışarıya karşı hep dışlamış ve kötülemiş. Oyuncular da kabuğuna çekilmiş. Bu oyuncuları bu düzeye getirmek çok süremizi aldı. Ama üç haftada 7 puan almayı başardık. Bu hafta da kazanarak bunu 10 puana çıkarmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ÜMİT ŞENGÜL: “ŞEHRİMİZİN UMUTLARINI CANLI TUTMAK İSTİYORUZ”
Yayınlanma 21 Mart 2024, Perşembe 17:53:19
Güncelleme 21 Mart 2024, Perşembe 17:53:28
BursaspordaBugün