BURSASPOR’UN ESKİ HOCASINI TAKLİT ETTİ, DOLANDIRDI!


Yayınlanma 14 Ekim 2023, Cumartesi 10:36:41
Güncelleme 14 Ekim 2023, Cumartesi 10:36:46
BursaspordaBugün

Bakırköy’de bir dolandırıcı, Bursaspor eski teknik direktörü Raşit Çetiner’in sesini taklit ederek, annesi Müjgan Çetiner’i dolandırdı.

Bakırköy’de, 24 Ağustos’ta cerrahi maskeli dolandırıcı, Fenerbahçe ile Galatasaray’ın eski oyuncusu, eski milli futbolcu ve eski Bursaspor teknik direktörü Raşit Çetiner’in 88 yaşındaki annesi Müjgan Çetiner’in kapısını çaldı.

Dolandırıcı, kapıyı açan yaşlı kadına oğlu Raşit Çetiner’in arkadaşı olduğunu ve onun yanından geldiğini söyledi. Bunun üzerine Müjgan Çetiner, gelen kişiyi evine davet etti.

İçeri giren kişi, Müjgan Çetiner’e oğlu Raşit’in İstanbul’a geldiğini ve 10 bin lira paraya ihtiyacı olduğunu söyledi.

RAŞİT ÇETİNER’İN SESİNİ TAKLİT ETTİLER

Telefonundan birisini arayan dolandırıcı, oğlunla konuşuyorum diyerek telefonu Müjgan Çetiner’e verdi. Telefondaki kişi Raşit Çetiner’in sesini taklit ederek Müjgan Çetiner’e gelen kişiye 10 bin lira vermesini söyledi. Bunun üzerine Müjgan Çetiner, telefondaki kişiye 10 bin lira parasının olmadığını 5 bin 400 lirasının olduğunu söyledi. Çetiner telefonu kapattıktan sonra evdeki nakit 5 bin 400 lira parayı gelen kişiye verdi. Şüpheli kendisine verilen paranın içinden 400 lirayı Çetiner’e geri vererek 5 bin lirayı alıp evden ayrıldı.

“İSTANBUL’DA DEĞİL İZMİR’DEYİM”

Dolandırıcı gittikten sonra oğlu Raşit’i arayan Müjgan Çetiner, istediği parayı arkadaşına verdiğini söyledi. Oğlunun İstanbul’da değil İzmir’de olduğunu ve böyle bir para istemediğini öğrenen Müjgan Çetiner dolandırıldığını anlayınca polisi arayarak şikayetçi oldu. Çetiner’in şikayeti üzerine şüphelinin tespit edilerek yakalanması için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
UEFA AÇIKLADI! TİMSAH ARENA…
Yayınlanma 14 Ekim 2023, Cumartesi 10:36:41
Güncelleme 14 Ekim 2023, Cumartesi 10:36:46
BursaspordaBugün