BURSASPOR’UN BENZİNLİK ARAZİSİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA!


Yayınlanma 15 Şubat 2024, Perşembe 12:14:20
Güncelleme 15 Şubat 2024, Perşembe 12:14:29
BursaspordaBugün

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu İsmail Ertekin, “Benzinlik arazisi için olayı çözmeye çalışıyorlar. Şu andaki tabloda 70 milyon TL’ye satılacak diyorlar. Her şey bu kadar basit değil. Hiçbir şekilde burayı değerinin altına verdirmeyiz. Ben değil, Bursa verdirmez. 70 milyon TL’ye o benziliği feda edersen, Bursa’nın idari mülki zora girer ve bizler bu işin altında kalırız.

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu İsmail Ertekin, On6 TV’de yayınlanan Spor Analiz Programı’nda Hüseyin Altınırmak ve Barış Yalım’ın konuğu oldu.

İsmail Ertekin, “Benzinlik arazisi için olayı çözmeye çalışıyorlar. Şu andaki tabloda 70 milyon TL’ye satılacak diyorlar. Her şey bu kadar basit değil. Deniz Bank’ın ipoteği var. Bir sürü ipotek var. Şimdi kalkıpta gerçek değeri ile ilgili çalışmalar yapılıyor mu diye bakıyoruz. Hiçbir şekilde burayı değerinin altına verdirmeyiz. Ben değil, Bursa verdirmez. 70 milyon TL’ye o benziliği feda edersen, Bursa’nın idari mülki ve bizler bu işin altında kalırız. Bursaspor’un malı, asla ama asla değerinin altında verilmez. Değerini bulursa da satılır. Bu futbolcu da olur, bu benzilik de olur, antrenör de olur, yönetici de olur. Sosyal medyada manipüle etmeye çalılıyorlar bu olayları” şeklinde konuştu.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA NE DEĞİŞTİ? ‘ÜMİT’LENMEK İSTİYOR…
Yayınlanma 15 Şubat 2024, Perşembe 12:14:20
Güncelleme 15 Şubat 2024, Perşembe 12:14:29
BursaspordaBugün