BURSASPOR’U ZİYARET ETTİ, ‘YEŞİL’ DİYE SESLENDİ!


Yayınlanma 12 Mart 2024, Salı 18:03:42
Güncelleme 12 Mart 2024, Salı 18:04:15
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü’nde bugün yoğun ziyaretler yaşandı. CHP Nilüfer Belediyesi Başkan Adayı Şadi Özdemir, “Bu kente değer katan, ruhunu veren takım! Ne yazık ki zor günleri hep birlikte geçiyoruz. Bu kararlılığımızı bugün ziyaret ettiğimiz Bursaspor Başkanı Sinan Bür Başkanımız ve yönetimiyle de paylaştık, el ele vererek Bursaspor’umuzu hak ettiği yere getireceğiz. Yeşil…. ‘Beyaz’ dediğinizi duyar gibiyim” dedi.

Bursaspor Kulübü’ne bugün ziyarette bulunan Cumhuriyet Halk Partisi’nin Nilüfer Belediye Başkan Adayı Şadi Özdemir, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Özdemir, ziyaretin ardından sosyal medya hesabından şu paylaşımı gerçekleştirdi: “Yeşil Beyaz sevdamız Bursaspor… Bu kente değer katan, ruhunu veren takım! Ne yazık ki zor günleri hep birlikte geçiyoruz. Biliyorum ki; dayanışmayla bütün zorlukları aşacağız, omuz omuza verirsek daha kolay başaracağız. Bugünden bakıldığında Şampiyonlar Ligi hayal gibi görülebilir ancak biz birlikte olursak hiç bir güç bizi hedefimizden saptıramaz. Bu kararlılığımızı bugün ziyaret ettiğimiz Bursaspor Başkanı Sinan Bür Başkanımız ve yönetimiyle de paylaştık, el ele vererek Bursaspor’umuzu hak ettiği yere getireceğiz. Yeşil…. ‘Beyaz’ dediğinizi duyar gibiyim.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DAN MUSTAFA DÜNDAR’A ZİYARET!
Yayınlanma 12 Mart 2024, Salı 18:03:42
Güncelleme 12 Mart 2024, Salı 18:04:15
BursaspordaBugün