BURSASPOR’U YÖNETEMEZLER! BEĞENİLMEDİLER…


Yayınlanma 17 Aralık 2023, Pazar 11:21:48
Güncelleme 17 Aralık 2023, Pazar 11:21:58
BursaspordaBugün

Bursaspor yönetimi dün yaptığı toplantıda, çıkan başkan adaylarını masaya yatırdı. Başkan Recep Günay ve yönetimi, üstlerine vazife olmamasına rağmen adayları beğenmeyerek konuyu kapattıkları öğrenildi.

Bursaspor Kulübü’nde eşine benzerine az rastlanır olaylar olmaya devam ediyor.

Hiçbir gerekçe ve belge gösterilmeden, “Başkanımız kaçtı” ilanı veren yeşil-beyazlı yönetim, yeni başkan adaylarını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne davet etmişti.

Bu davet üzerine Bekir Ön ve Raşit Barışıcı, kulübe giderek 2. Başkan Metin Genç’le kameralar önüne geçerek adaylıklarını ilan etmişti.

Ersoy Saitoğlu ise “Ben kimsenin ayağına gitmem” diyerek sosyal medya hesabından adaylığını açıklamıştı.

Ancak Bursaspor yönetimi, defalarca kulübü terk edip sonra geri gelen Başkan Recep Günay’la birlikte dün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde toplantı gerçekleştirdi.

Bu toplantıya yönetimin yarısı katılırken, alınan karar ise camiadaki her bireyi tebessüm ettirdi.

Bursaspor yönetimi, üstlerine vazife olmayan bir görevi üstlenerek, başkan adaylarını masaya yatırdı ve hiçbirini beğenmedi.

Nitekim "Aday çıksın aynı gün kongre tarihini belirleyeceğiz" diyen yönetim bu durumu da gerçekleştirmeyerek bunu kanıtladı.

Paralı başkan konusunda ısrarcı olan Bursaspor yönetiminin, şimdilik bu konuyu kapattığı ancak paralı birisi çıkarsa kulübü devredeceği öğrenildi.

Ancak paralı başkanın veya bu konuya ciddi bakan bir ismin de çıkıp Recep Günay ve yönetiminde icazet alması beklenmiyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR MANİSA DEPLASMANINDA! MAÇ KAÇTA, HANGİ KANALDA?
Yayınlanma 17 Aralık 2023, Pazar 11:21:48
Güncelleme 17 Aralık 2023, Pazar 11:21:58
BursaspordaBugün