‘BURSASPOR’U SOYMUŞLAR!’


Yayınlanma 28 Nisan 2024, Pazar 11:03:41
Güncelleme 28 Nisan 2024, Pazar 11:03:50
BursaspordaBugün

Spor yazarı ve yorumcu Mehmet Demirkol, “İstediğin kadar kötü yönet, Bursaspor ve Eskişehirspor’u bu hale getiremezsin! Bilerek, isteyerek, soyarak yapılmış bir iştir bence bu” dedi.

Kaan Kural ile beraber Socrates Youtube kanalında yaptığı “Oyna Devam” programında ‘Zirvedeki Anadolu Kulüplerinin Düşüşü’ konusunda görüşlerini açıklayan spor yazarı ve yorumcu Mehmet Demirkol, “Bursaspor’u ve Eskişehirspor’u soymuşlar” dedi.

Çarpıcı yorumlarda bulunan Demrikol, ”İstediğin kadar kötü yönet, Bursaspor ve Eskişehirspor’u bu hale getiremezsin! Bilerek, isteyerek, soyarak yapılmış bir iştir bence bu” ifadesini kullandı.

“MALİYE BU İŞE EL ATMALI”

Süper Lig şampiyonu Bursaspor ile Eskişehirspor ve Denizlispor’un sürekli düşüş göstermesini yorumlayan Mehmet Demirkol, “Kulüplerin bu başarısızlığı nedeniyle Maliye’nin bu konuya girmesi lazım. Ben Maliye Bakanı olsam bütün denetçileri o kulüplere yollarım. Ne olmuş burada? Bu kulüplerde kimler zenginleşmiş, buraları kim bu hale getirmiş? Buraların anormal gelirleri varsa ne olmuş?

Bursaspor, Eskişehirspor, Denizlispor‘u bu halde bırakamazsın” diye konuştu.

“SOYARAK BİTİRMİŞLER”

Özellikle Bursaspor ve Eskişehirspor üzerinden örnek veren ve bu kulüplerin kötü yönetilmesinin bilerek, isteyerek ve soyarak yapılan bir iş olduğunu vurgulayan Mehmet Demirkol, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İstediğin kadar kötü yönet, Bursaspor ve Eskişehirspor‘u bu hale getiremezsin! Bilerek, isteyerek, soyarak yapılmış bir iştir. Kimse bu saptamama ‘hayır’ diyemez. 2010 yılında Bursaspor’un şampiyon olduğunun ertesi gün söyledim ‘aman kasanıza dikkat edin’ diye.”

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ONUR ÖZEN’DEN BURSASPOR’DAKİ O SÖZLEŞMEYLE İLGİLİ AÇIKLAMA!
Yayınlanma 28 Nisan 2024, Pazar 11:03:41
Güncelleme 28 Nisan 2024, Pazar 11:03:50
BursaspordaBugün