BURSASPOR’U MÜDAFAA! ‘YOLUN SONU GELMİŞTİR…’


Yayınlanma 01 Aralık 2023, Cuma 18:01:42
Güncelleme 01 Aralık 2023, Cuma 18:01:51
BursaspordaBugün

Bursaspor taraftar grubu Teksas, yaptığı yazılı açıklamada, “Kendini Bursaspor'un sahibi, Özlüce Tesisleri'ni babasının çiftliği, Vakıfköy'ü kazanç kapısı, samimi Bursasporluları da 'vazgeçmiş' sananlar için yolun sonu gelmiştir” açıklamasında bulunarak Cumartesi günü saat 18.00’de Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde herkesi toplanmaya davet etti.

Teksas’tan yapılan açıklama şu şekilde: “Sevgili Bursalılar, değerli Bursasporlular, kendini Bursaspor'un sahibi, Özlüce Tesisleri'ni babasının çiftliği, Vakıfköy'ü kazanç kapısı, samimi Bursasporluları da 'vazgeçmiş' sananlar için yolun sonu gelmiştir. Cumartesi, maçın ardından, saat 18.00'de Özlüce Tesisleri önünde buluşup, rezaleti bitmeyen, şahsi hırsları ile Bursasporumuzu uçurumun eşiğine getiren yönetime hak ettiği tepkiyi veriyoruz.”

“YUMRUĞU SIKIN, AYAĞA KALKIN!”

Açıklama şöyle devam etti: “Tümü haklı gerekçeler ile küskün/dargın tüm dostlarımızı, birlikte yeni bir dönemin kapısını aralamaya, Bursaspor'u yok etmeye dahili yahut harici bir Allah'ın kulunun gücünün yetmeyeceğini göstermeye çağırıyoruz.Teksas, iradesini ve cesaretini güce/çıkara teslim etmeyenlerin, Bursaspor da eli, kalbi temiz Bursasporlularındır. Yumruğu sıkın, ayağa kalkın!”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR MAÇININ YAYINCISI DEĞİŞTİ! İŞTE MAÇI İZLEMENİN BEDELİ…
Yayınlanma 01 Aralık 2023, Cuma 18:01:42
Güncelleme 01 Aralık 2023, Cuma 18:01:51
BursaspordaBugün