BURSASPORLU YÖNETİCİDEN MAÇ YAYINI AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 13 Haziran 2022, Pazartesi 17:39:51
Güncelleme 13 Haziran 2022, Pazartesi 17:39:51
BursaspordaBugün

Bursastore’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Onur Özen, “Yayıncı konusunda görüşmeler yapıyoruz. Arkadaşlarımız çalışıyor. Bize en faydalı şekilde yapılacak” dedi.

Bursaspor’da en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan ‘Yayıncı kuruluş kim olacak?’ sorusuyla ilgili Bursastore Yönetim Kurulu Üyesi Onur Özen, Twitter’da katıldığı bir sohbet odasında açıklamalarda bulundu.

Onur Özen öncelikle formalarla ilgili bilgi verirken, “Formaları reklamlı satmayı planlıyoruz. Kulübün menfaati için ticari bir kaynak. ‘Seni sevmeyi ağır ödüyoruz’ bir formanın bir yerinde bu yazacak. Antrenman ürünleri de formalarla birlikte satışa sunulacak. Futbolcunun üzerinde gördüğünüz her şey Bursastore’da olacak. Sözleşmeye madde koyduk. Formalarda 3 boyutlu arma olacak. Yıkamalardan etkilenmeyecek” dedi.

MAÇ YAYINI OLMADAN OLUR MU?

Özen daha sonra Bursaspor maçlarının nerede yayınlanacağı ile ilgili şu bilgileri paylaştı: “Yayıncı konusunda görüşmeler yapıyoruz. Yönetici arkadaşlarım konuyla ilgileniyor. Bize en faydalı şekilde yapılacak. Bursaspor’un maç yayını olacak tabii ki. Maç yayını olmadan olur mu?.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BİFOUMA’YA AYLIK 20 BİN EURO ÖDENMİŞ!
Yayınlanma 13 Haziran 2022, Pazartesi 17:39:51
BursaspordaBugün