BURSASPORLU İSİMDEN HAKEMLERE VERYANSIN!


Yayınlanma 02 Kasım 2023, Perşembe 15:27:16
Güncelleme 02 Kasım 2023, Perşembe 15:27:24
BursaspordaBugün

Bursaspor’un golcü futbolcusu Çağatay Yılmaz, hakemlerin kendileri adına kartları çok kolay çıkarttıklarını belirterek, “Bizim takımla ilgili inanılmaz bir algı var. Maçta konuştuğun anda çat diye sarı kartı çıkartıyorlar. Bunu Bursaspor’un büyüklüğündendir diye düşünüyorum” dedi.

Bursaspor’un önemli isimleri arasında yer alan Çağatay Yılmaz, hem golcü kimliğini hem de hakemlerle yaşadıkları sorunlara da değindi.

Çağatay, “Ben biraz daha araya koşu yapan, gole yakın oynamayı seven bir oyuncuyum. Topla da oynamayı seviyorum. Bu konuda biraz şikayetçiler ama böyle kendimi daha rahat hissediyorum. Gol attıkça gol attırasım da geliyor. Gol attırdıkça gol atasım da geliyor. İkisi de çok güzel oluyor. Gol attıkça mutlu oluyorum. Gol sevincimin bir anlamı yok. Bu sezon böyle yapmayı sürdüreceğim” dedi.

Hakemlerle ilgili olarak da, “Bizim takımla ilgili inanılmaz bir algı var. Maçta konuştuğun anda çat diye sarı kartı çıkartıyorlar. Bunu Bursaspor’un büyüklüğündendir diye düşünüyorum. Başka bir yorum yapmak, başka yere çekmek istemiyorum. Biraz daha dikkatli olunursa sevinirim” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DAN GÖKHAN DİNÇER'E ZİYARET!
Yayınlanma 02 Kasım 2023, Perşembe 15:27:16
Güncelleme 02 Kasım 2023, Perşembe 15:27:24
BursaspordaBugün