BURSASPORLU FUTBOLCULARA NE DEDİ?


Yayınlanma 11 Ekim 2023, Çarşamba 16:18:02
Güncelleme 11 Ekim 2023, Çarşamba 16:18:24
BursaspordaBugün

Bursaspor eski başkanı ve Eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, yeşil-beyazlı futbolcularla da bir araya gelerek, “Mühim olan Bursaspor Kulübü’nün ayakta kalması. O da sizlerin sayesinde olacak. Kulübü sizler götüreceksiniz. Sıkıntılara bakacağız, bir yol açacağız” dedi.

Bursaspor Kulübü’nü ziyaret eden Cavit Çağlar, futbolcularla bir araya gelerek şunları söyledi: “Ardından Futbol Takımımızla bir araya gelen Cavit Çağlar: “Genç kardeşlerim, sizler bu güzel formanın hakkını vereceksiniz, kazanmak da var kaybetmekte. Mühim olan Bursaspor Kulübü’nün ayakta kalması. O da sizlerin sayesinde olacak. Kulübü sizler götüreceksiniz. Sıkıntılara bakacağız, bir yol açacağız. Burada tamamınız Bursaspor’da büyüdünüz. Biz Vakıfköy Tesislerini kurarken arzu ettiğimiz buydu. İlk biz başlattık, diğer kulüplerin hiçbirinde yoktu. Ben o zamanlar genel kaptandım, başkanımız Süleyman Kurtçu ağabeyimizdi. Netice gelir ama birbirinizi seveceksiniz, birbirinize inanacaksınız. Biz üzerimize düşeni yapacağız. Bakın, Voleybolda kızlarımız dünyayı devirdi. Siz neden yapamayasınız? Siz de başaracaksınız. Moralinizi bozmayın.“

“DÜŞTÜĞÜ DURUMDAN ÇIKARACAĞIZ”

Bursaspor takım kaptanı Furkan Emre Ünver ise “Buraya geldiğiniz için çok teşekkür ederiz, inşallah takımı düştüğü durumdan çıkaracağız, elimizden geleni yapacağız.” dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Helal olsun bursa in havası suyu emeği geçen herkesten
11.10.2023 / 23:47:35
orhant


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
CAVİT ÇAĞLAR TRANSFER TAHTASINI SORDU!
Yayınlanma 11 Ekim 2023, Çarşamba 16:18:02
Güncelleme 11 Ekim 2023, Çarşamba 16:18:24
BursaspordaBugün