BURSASPORLU FUTBOLCULARA ‘DİKKAT EDİN’ MESAJI!


Yayınlanma 19 Kasım 2022, Cumartesi 11:17:34
Güncelleme 19 Kasım 2022, Cumartesi 11:17:34
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, son yaptığı basın toplantısında hakem hataları ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullanmıştı. Ertekin ve kurmayları, Isparta 32 Spor maçında futbolcularına dikkatli olmalarını ve asla eksilmemeleri gerektiğini söyledi.

Transfer tahtasını açamaması sebebiyle dar bir kadro ile mücadele etmek zorunda kalan Bursaspor, hakem hataları ile başı dertte.

Gösterilen kartlarla cezalı duruma düşen futbolcuların yanı sıra, saha içindeki tavırların da skora etki ettiğini düşünen Teknik Direktör İsmail Ertekin, son basın toplantısında da konuyla ilgili sert açıklamalar yağmıştı.

Tecrübeli teknik adam, hafta içinde yapılan antrenmanlarda oyuncularını bu konuyla ilgili sık sık uyardı.

Futbolcularına, Isparta 32 Spor maçında sarı veya kırmızı kart görmemeleri için ellerinden geleni yapmalarını söyleyen Ertekin, ilerleyen haftaları da düşünerek hareket etmeleri gerektiğini dile getirdi.

Aynı zamanda saha içinde hakeme karşı her hangi bir tavır alınmaması yönünde de direktifler veren 63 yaşındaki çalıştırıcı, tamamen sahaya odaklanılmasını ve üç puan alınmasını arzu ediyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR, ASLAN AVINDA! MAÇ SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?
Yayınlanma 19 Kasım 2022, Cumartesi 11:17:34
BursaspordaBugün