BURSASPORLU FUTBOLCULAR YENİ YÖNETİMDEN BUNU İSTİYOR!


Yayınlanma 15 Ocak 2024, Pazartesi 16:32:23
Güncelleme 15 Ocak 2024, Pazartesi 16:32:33
BursaspordaBugün

Sezon başında bu yana primler dışında ödeme almadıkları iddia edilen Bursasporlu futbolcuların, yeni başkan ve yönetimden ilk etapta bu durumun düzeltilmesini istediği öğrenildi. 3 aydır maaş alamayan personel ise Bursaspor sevdasını ön planda tutarak çalışmalarına devam ediyor.

TFF 2. Lig’de bu sezon çıktıkları 19 maçta 14 puan toplayan Bursasporlu futbolcuların, neden bu denli kötü performans ortaya koydukları merak konusu.

Her ne olursa olsun Vakıfköy’den yetişen genç oyuncuların bu kadar negatif futbol ortaya koyması herkesi şaşırtırken, bunun nedenleri de araştırılmaya başlandı.

Sezon başında bu yana primler dışında ödeme almadıkları iddia edilen Bursasporlu futbolcuların, yeni başkan ve yönetimden ilk etapta bu durumun düzeltilmesini istediği öğrenildi.

Başkan değişikli sonrası, göreve gelecek olan yönetimin bir önceki yönetim anlayışıyla ilgili açıklama yapması beklenirken, bu sayede de, oyuncuların, personelin ve teknik heyetin paraları günü gününe mi ödenmiş yoksa eksik mi ödenmiş gerçeği tüm çıplaklığı ile ortay çıkacak.

Bu arada 3 aydır maaş alamayan personelin de kulübü böylesine zor bir zamanda yalnız bırakmamak için çalışmalarına devam etmesi de alkışı hak ediyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN TESİSLERİNDE BÜYÜK SESSİZLİK! ULAŞILAMIYOR…
Yayınlanma 15 Ocak 2024, Pazartesi 16:32:23
Güncelleme 15 Ocak 2024, Pazartesi 16:32:33
BursaspordaBugün