BURSASPORLU FUTBOLCULAR TEDİRGİN! ‘BİZ BU YÜZDEN Mİ MÜCADELE ETTİK?’


Yayınlanma 30 Haziran 2023, Cuma 19:52:05
Güncelleme 30 Haziran 2023, Cuma 19:52:15
BursaspordaBugün

Bursasporlu futbolcular yeşil-beyazlı kulüpteki belirsizlikte oldukça rahatsız. Başkan adayı Recep Günay’ın, “Ne gücümüz var, ne de niyetimiz!” tarzı açıklamaları ve tek aday olması sebebiyle sözleşmesi biten oyuncuların dışında kontratı devam eden futbolcular da takımdan ayrılma eğiliminde.

Bursaspor’da 2 Temmuz’da yaşanacak ve Recep Günay’ın tek aday olarak gireceği Olağanüstü Kongre öncesi yeşil-beyazlı futbolcuların oldukça tedirginlik yaşadığı öğrenildi.

Sözleşmesi sona eren 6 futbolcunun yanı sıra kontratları devam eden oyuncuların da takımdan ayrılma eğiliminde olduğu belirtildi.

ENVER CENK VE HASAN GİDİCİ!

Şartlar bu şekilde olduğu müddetçe Enver Cenk Şahin ve Hasan Ayaroğlu’nun yeni sözleşme imzalamamasına kesin gözüyle bakılırken, birçok oyuncunun, “Biz bu yüzden mi mücadele ettik?” diye etrafına yakındığı gelen bilgiler arasında.

RECEP GÜNAY: “GÜCÜMÜZ YOK”

Recep Günay’ın hiçbir şekilde maddi anlamda güven veren açıklamalar yapmaması ve “Ne gücümüz var, ne de niyetimiz!” tarzı açıklamaları sık sık belirtmesi futbolcuların da farklı yollara sapmasına neden olmaya başladı.

BURSASPOR TARAFTARI BEKLEMEDE!

Sözleşmesi sona eren 6 futbolcu ile anlaşması zor görünen Bursaspor Kulübü’nün, elindeki mevcut oyuncuların da birçoğunu kaçırması bekleniyor.

Bursaspor taraftarı da bir an önce 60 yıllık kulüplerine sahip çıkılmasını ve güçlü isimlerin tekrar Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nin kapısından girmelerini bekliyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
DEREK NEEDHAM’DAN VEDA MESAJI! ‘YENİ KOŞULLAR NEDENİYLE…’
Yayınlanma 30 Haziran 2023, Cuma 19:52:05
Güncelleme 30 Haziran 2023, Cuma 19:52:15
BursaspordaBugün