BURSASPORLU FUTBOLCULAR SÖZ VERDİ! İŞTE O İFADELER…


Yayınlanma 21 Ocak 2023, Cumartesi 17:34:34
Güncelleme 21 Ocak 2023, Cumartesi 17:34:46
BursaspordaBugün

Bursasporlu futbolcular Eren Güler, Hasan Sabri Karaca ve Eren Tunalı; Sinandede Mahallesi’nde yeşil-beyazlı taraftarlarla bir araya geldi. Futbolcular ikinci yarıda mücadele sözü verdi.

Sinandede Mahallesi’nin ev sahipliğinde Bursaspor kafilesi, Sinandede Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Gerçekleştirilen organizasyonda konuşan Eren Güler, “Öncelikle buraya bizi davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim bende buranın Bursa’nın çocuğuyum. Bu sezon talihsiz bir şekilde sakatlandım. Ben de sizler gibi tribünden destekliyorum, iyi bir ilk yarı geçirmedik ama ikinci yarıda mücadele eden bir Bursaspor izletmek istiyoruz” dedi.

“HER ŞEY DAHA İYİ OLACAK”

Sakatlık sürecinden çıkan ve son oynanan Nazilli Belediyespor maçında gol atan Hasan Sabri Karaca, “Burada olmaktan çok mutluyum. Ben de sakatlıktan çıktım ikinci yarı iyi mücadele edip Bursaspor’a faydalı olmak için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Devre arası çok iyi çalıştık. Umarım her şey daha iyi olacak” ifadelerini kullandı.

“STATTA GÖRMEK İSTİYORUZ”

Gerçekleştirilen organizasyon ile kendilerinin çok iyi motive olduğunu söyleyen Eren Tunalı ise, “Pazar günü sizleri statta görmek istiyoruz. İyi bir ilk yarı geçirmedik ama ikinci yarıda mücadelemizin sonuna kadar vereceğiz” şeklinde konuştu.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN - OKTAY KARA


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
İSMAİL ERTEKİN’DEN SKOR GÖNDERMELİ İFADELER!
Yayınlanma 21 Ocak 2023, Cumartesi 17:34:34
Güncelleme 21 Ocak 2023, Cumartesi 17:34:46
BursaspordaBugün