BURSASPORLU FUTBOLCULAR ARTIK KORKMAMALI!


Yayınlanma 22 Şubat 2024, Perşembe 10:43:06
Güncelleme 22 Şubat 2024, Perşembe 10:43:15
BursaspordaBugün

“Korkunun ecele faydası yok”diyen Teknik Direktör Memduh Fidan, “Bursaspor’un artık her maçını kazanmak için sahaya çıkması gerekiyor. Korkacak bir şey kalmadı. Bundan sonra futbolcuların da insiyatif alarak ortaya bir şeyler katmak zorunda olduğunu düşünüyorum” dedi.

2019-2020 sezonundan Bursaspor altyapısında görev yapan Teknik Direktör Memduh Fidan, On6 TV’de yayınlanan Spor Analiz programının konuğu oldu.

Hüseyin Altınırmak ve Barış Yalım’la Bursaspor gündemini değerlendiren Fidan, yeşil-beyazlı futbolcuların artık daha cesur oynayarak mücadele etmesi gerektiğini söyledi.

“Bursaspor’un ligde kalması mucizelere kaldı” diyen Memduh Fidan, “En alttasın, kurtulma şansın mucizelere kalmış. Bundan sonra rakip ayırt etmeden her maçı kazanmak için oynamak gerekiyor. Oyuncuların da, Bursaspor forması taşıdığını, buradaki insanların ve şehirin bel bağladığını bilerek, korkmadan mücadele etmeleri gerekiyor. Korkunun da ecele faydası yok. Artık korkacak bir şey yok. Kendi futbolculuklarını bilerek ve insiyatif alarak bir şeyler ortaya katmak zorundalar. Hocamızın da kendi belirlediği taktik anlayış ve stratejiler de vardır. Bu doğrultuda oyuncunun özgüvenini kazandığı zamanlar neler yapabileceğini biliyoruz. Bir oyuncu gol attığı zaman arkasından devam edeceğini, diğer arkadaşlarını daha üst seviyeye çekeceğini biliyoruz. Bursaspor altyapısı gibi bir yerden geldiklerini ve bunu inkar etmeden mücadele etmemeleri gerektiğini söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
GALATASARAYLI FUTBOLCU BURSASPOR’UN KAPISINDAN DÖNMÜŞ!
Yayınlanma 22 Şubat 2024, Perşembe 10:43:06
Güncelleme 22 Şubat 2024, Perşembe 10:43:15
BursaspordaBugün