BURSASPORLU FUTBOLCUDAN AYRILIK MESAJI! İŞTE O İFADELER…


Yayınlanma 23 Ağustos 2023, Çarşamba 09:25:47
Güncelleme 23 Ağustos 2023, Çarşamba 09:25:57
BursaspordaBugün

Bursaspor’un genç futbolcusu Seçkin Batuhan Fırıncı, yeşil-beyazlı takımdan ayrıldığını belirterek, “Bursaspor’a uzun yıllar hizmet etmeyi isterdim fakat uzun süredir beklememe ve istememe rağmen profesyonel sözleşme ile bağıtlanmamam nedeni ile ve haklı nedenlerle bu kararı aldım” dedi.

Bursaspor’dan ayrılan Seçkin Batuhan Fırıncı’nın sosyal medyadan açıklaması şu şekilde: “Değerli Bursaspor camiası; yaklaşık 2 sene önce kapısından girdiğim Bursaspor kulübünden hedeflerim doğrultusunda ayrılmış bulunmaktayım. Bu süreçte üzerimde emeği olan; ilgi, saygı, düşünce, hassasiyet ve adalet ile olan yaklaşımlarıyla futbol odaklı tutum içinde olan kulüp yöneticileri ile değerli hocalarıma, tüm takım arkadaşlarıma ve kulüp çalışanlarına teşekkür ederim. Bursaspor’a uzun yıllar hizmet etmeyi isterdim fakat uzun süredir beklememe ve istememe rağmen profesyonel sözleşme ile bağıtlanmamam nedeni ile ve haklı nedenlerle bu kararı aldım. Büyük Bursaspor camiasının tekrar hakettiği yerlere gelmesini temenni ediyor, başarılar diliyorum. Saygılarımla.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Afyon maçında koşu yoluna atılan topu sürüp gol yapman gerekirken ortasahadan gelen oyuncuya bu fiziğine rağmen top kaptırdın o pozisyon dönüşünde baskı iyice arttı golü yedik.Yolun açık olsun
23.08.2023 / 09:55:02
Emre Kurşunlu


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR MAÇINA ÇIKACAKLAR MI? RESMİ AÇIKLAMA GELDİ…
Yayınlanma 23 Ağustos 2023, Çarşamba 09:25:47
Güncelleme 23 Ağustos 2023, Çarşamba 09:25:57
BursaspordaBugün