BURSASPOR’DAN ÖNEMLİ ZİYARET!


Yayınlanma 29 Eylül 2023, Cuma 09:55:31
Güncelleme 29 Eylül 2023, Cuma 09:55:37
BursaspordaBugün

Bursaspor İnfo Yatırım önemli bir ziyarete imza attı. Başkan Sezer Sezgin ve yönetim kurulu üyeleri DOSAB Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.

Bursaspor İnfo Yatırım Başkanı Sezer Sezgin, Yönetim Kurulu Üyeleri Yalçın Cambaz ve Onur Çelikyay ile birlikte Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi (DOSAB) Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti.

DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Levent Eski ve yöneticiler Engin Ocak, Orhan Tezyaparlar ve Osman Sönmez, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirip, 30 Eylül'de başlayacak Türkiye Basketbol Süper Ligi yeni sezonunda Bursaspor İnfo Yatırım olarak mücadele edecek yeşil-beyazlı takıma başarı dilediler.

DOSAB Başkanı Levent Eski, Bursaspor ve Tofaş’ın basketbolda lokomotif iki kulüp olduklarını hatırlatarak, “Gönlümüz istiyor ki Bursa daha ileri düzeyde bir basketbol şehri olsun. Bursaspor, özellikle geçtiğimiz iki yılda hem Avrupa’daki hem de Türkiye Ligindeki başarıları ile bu anlamda büyük bir ivme kattı. Alt yapıya önem vermesi de basketbol adına sevindirici oldu” dedi.

Ziyarette DOSAB Başkanı Levent Eski’ye forma hediye eden Bursaspor Basketbol Başkanı Sezer Sezgin, yeni sezon öncesi kurdukları kadro ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
MURAT SÖZKESEN’DEN PLAY-OFF MESAJI!
Yayınlanma 29 Eylül 2023, Cuma 09:55:31
Güncelleme 29 Eylül 2023, Cuma 09:55:37
BursaspordaBugün