BURSASPOR’DAN ÖNEMLİ FARUK ÇELİK ADIMI!


Yayınlanma 03 Kasım 2023, Cuma 19:21:17
Güncelleme 03 Kasım 2023, Cuma 19:21:26
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay ve beraberindeki heyet Faruk Çelik’le bir araya geldi. Yapılan görüşmeler neticesinde Faruk Çelik’in Bursaspor Yüksek İstişare Kurulu Başkanı olması ve önemli isimlerle birlikte harekete geçmesi bekleniyor.

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay Günay ve beraberindeki heyet bugün önemli bir görüşme gerçekleştirdi.

Efsane kaptan Sedat Özden (Sedat 3), AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tunçak, TBMM 27. dönem İYİ Parti Bursa milletvekili İsmail Tatlıoğlu, Sami Bilge, Talip Yenidünya gibi önemli isimlerin katıldığı toplantıda, Faruk Çelik, “Bursaspor’a sahip çıkılması gerekiyor. Bizler de bu yönde elimizde gelenin en iyisini yapmakla mükellefiz. Bursa’daki tüm sanayiceler 10’a bin dolar verse borç da kalmaz. Biz üstümüze düşeni yapacağız” dedi.

Gerçekleştirilecek olan Bursaspor Yüksek İstişare Kurulu’nun başkanı olacak olan Faruk Çelik’in ekibinde de toplantıda yer alan isimlerin ve birçok Bursa’nın önde gelen isimlerin yer alacağı öğrenildi.

Toplantı sonrasında Bursaspor Başkanı Recep Günay, Faruk Çelik’e, Cumhuriyet’in 100. yılına özel hazırlanan Bursaspor formasından hediye etti.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN GELECEĞİ İLE İLGİLİ DEV ADIM!
Yayınlanma 03 Kasım 2023, Cuma 19:21:17
Güncelleme 03 Kasım 2023, Cuma 19:21:26
BursaspordaBugün