BURSASPOR’DAN GİTMEK İSTEYEN GİDER!


Yayınlanma 10 Temmuz 2022, Pazar 11:12:23
Güncelleme 10 Temmuz 2022, Pazar 11:12:23
BursaspordaBugün

Son günlerde Bursaspor’da yaşanan yaprak dökümü sonrası yeşil-beyazlı yönetim ciddi tedbirler alsa da net tavrında da vazgeçmiyor. Gerçekten Bursaspor için savaşacak oyuncularla devam etmek isteyen yönetim, yeşil-beyazlı kulübün haklarının yenmemesi için de yoğun mesai harcıyor.

Transfer tahtasını açmak gibi bir gündemlerinin olmadığını belirten Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz, yönetim kurulu ile sık sık toplantılar gerçekleştiriyor.

Mevcut oyuncuların da takımdan ayrılmasından sonra tedbir alan Banaz’ın, yönetim kurulu ile birlikte yaptıkları toplantıların ardından net tavırlarında da vazgeçmeyeceği öğrenildi.

“Bursaspor’dan gitmek isteyen gider” sonucuna varan yönetimin, futbolcuları zorla tutmak gibi bir düşünceye de sahip olmadıkları ancak kulübün de haklarını yedirmemek için büyük savaş verdikleri öğrenildi.

Yeni sezonda gerçekten Bursaspor için savaşacak isimlerle yola devam etme kararı alan Bursaspor yönetimi, aynı zamanda Teknik Direktör Tahsin Tam ve Sportif Direktör İsmail Ertekin’le de sık sık temas kurup, görüş alışverişinde bulunuyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ENVER CENK ŞAHİN YOLA ÇIKTI!
Yayınlanma 10 Temmuz 2022, Pazar 11:12:23
BursaspordaBugün