BURSASPOR’DAN FLAŞ ERTUĞRUL KURTULUŞ AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 17 Nisan 2024, Çarşamba 17:33:51
Güncelleme 17 Nisan 2024, Çarşamba 17:33:58
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü, Ertuğrul Kurtuluş’un Esenler Erokspor maçından sonra Ümit Şengül’le yaşadığı diyaloğun yüksek nabızla söylenen sözler olduğunu belirterek çıkan haberlere yalanlama geçti. Ayrıca Ertuğrul’un Bursaspor Kulübü’nü TFF’ye şikayet ettiği ancak bundan da vazgeçtiği belirtildi.

Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle: “Önceki dönem alacaklarıyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu aracılığıyla kulübümüze ihtar gönderen futbolcumuz Ertuğrul Kurtuluş, yönetim kurulumuzla yaptığı görüşmede ihtarını geri çekmiştir.

Son dönemde kamuoyunda gündem teşkil eden futbolcumuz Ertuğrul Kurtuluş'un, Esenler Erokspor maçı sonrasında yaptığı iddia edilen davranışlar gerçeği yansıtmamaktadır. Ertuğrul Kurtuluş'un teknik ekip ile yaşadığı diyalog, her maçın ardından yüksek nabızla söylenen kelimelerin, basın mensuplarına yanlış aktarılmasından ibarettir. Gerçekleşen diyalog sadece maçın içerisindeki bir pozisyon ile ilgilidir.

Bu tür durumların futbol atmosferinde normal olduğunu, futbolcumuzun herhangi bir hata yapmadığını belirtmek isteriz. Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN MAÇI ERTELENDİ!
Yayınlanma 17 Nisan 2024, Çarşamba 17:33:51
Güncelleme 17 Nisan 2024, Çarşamba 17:33:58
BursaspordaBugün