BURSASPOR’DA YENİ PROJE! ‘HAYDİ KADINLAR MAÇA’


Yayınlanma 03 Şubat 2024, Cumartesi 11:04:05
Güncelleme 03 Şubat 2024, Cumartesi 11:04:19
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü, yeni bir projeyi tanıttı. Başkan Sinan Bür, ‘Haydi Kadınlar Maça’ projesini Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlen basın toplantısıyla duyurdu. Birçok kadın platformunun ilgi gösterdiği organizasyona futbolcular ve teknik heyet de katılım gösterdi.

Bursaspor'da ‘Haydi Kadınlar Maça’ Projesi tanıtıldı. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleşen tanıtıma kadın kuruluşları, kadın kooperatifi, hizmet ve fedakarlık dernekleri ile iş insanları derneklerinden birçok isim katıldı.

Bursaspor Başkanı Sinan Bür yaptığı açıklamada, “Bursa’da bambaşka bir hava yaşatmak istiyoruz. Kadınlarımızı VIP tribünümüze davet ediyoruz. Onlarla beraber olmak istiyoruz. Çocuklar da onlardan aldığı destekle daha başarılı olacaklardır” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Ümit Şengül ise, “Genç kardeşlerimizle ligin son maçına kadar elimizden geleni yapacağız. Desteğiniz bizim için önemli. Tribünlerimizde sizi görmek ayrı bir keyif olacak. Küfürü de önleme anlamında önemli bir adım olacak. İnşallah maçlarda da sizleri utandırmayız” ifadelerini kullandı.

Bursaspor kaptanı Furkan Emre Ünver de, “Desteğiniz bizim için çok değerli. İyiki varsınız. İyiki geldiniz. Hep birlikte güzel günlerimiz olur. Çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Sinan Bür ayrıca, "Öncelikle fikir önderi Ayla Efe ile koordinasyon konusunda kolaylaştırıcı olan "Mayıs 16 Bursaspor Fikir platformu" olmak üzere katkı koyan sizler,
*-BURSA MÜHENDİS KADINLAR DERNEĞİ
*-BURSA NİLÜFER KADIN KOROSU
*-BURSA SOROPTİMİST KULÜBÜ
*-DÜNYA KADINLAR BİRLİĞİ
*-TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ
*-TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DERNEĞİ *-SAİTABAT KÖYÜ KADINLARI DAYANIŞMA DERNEĞİ
*-ULUDAĞ SOROPTİMİST KULÜBÜ
*-WINNER WHEEL BURSA KULÜBÜ
KADIN KOOPERATİFLERİMİZ;
*-KADIN GİRİŞİMCİ ÜRETİM ve İŞLETME KOOPERETİFİ
*-LOTUS GİRİŞİMİ ÜRETİM ve İŞLETME KOOPERATİFİ
HİZMET ve FARKINDALIK DERNEKLERİ
*-BURSA UNESCO DERNEĞİ
*-BUSADER FEDERSYONU
*-LİONS 118-K FEDERASYONU
*-ROTARY 2440. BÖLGE
İŞ İNSANLARI DERNEKLERİ
*-BALKANTÜRKSİAD
*-BUMİAD
*-BUSİAD
*-GESİAD
*-RUMELİSİAD
ve bize her alanda destek vermeye çalışan bütün kuruluşlarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Amacımız spora nezaketin gelmesi ve kadın elinin değmesidir. Bu nedenle her türlü şiddete ve kötü tezahürata karşıyız diyoruz. Kadınlarımızın da gönül rahatlığı ile gelebilmeleri için imkanlarımızı seferber yaptık. Kendilerine 203 blok numaralı VIP tribününü tahsis ettik ve %50 indirim uygulayarak 100TL'den satışa sunduk. Bir ileriki aşamada Bursaspor Kadın Platformu'nu oluşturmayı hedefliyoruz. Bu kampanyamız sonraki maçlarda da sezon sonuna kadar sürdüreceğiz. Kadınlarımız ile her şey çok çok daha güzel olacak. Katıldığınız için tekrar ayrı ayrnı teşekkür ediyor, şampiyonluğa gidecek yolumuzda hep birlikte olacağımız inancı ile keyifli ve puanlar dolu bir hafta diliyorum.'' şeklinde açıklamarda bulundu.Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA GÖZLER BİLETLERDE!
Yayınlanma 03 Şubat 2024, Cumartesi 11:04:05
Güncelleme 03 Şubat 2024, Cumartesi 11:04:19
BursaspordaBugün