BURSASPOR’DA TÜM FUTBOLCULAR GİTMEK İSTİYORDU!


Yayınlanma 12 Haziran 2023, Pazartesi 14:18:09
Güncelleme 12 Haziran 2023, Pazartesi 14:18:18
BursaspordaBugün

Bursaspor yönetimin istifa ve yeniden kongre kararı sonrası basın sözcüsü Ramazan Çetin Kaya açıklama yaptı. Kaya, "Biz geldiğimizde bütün futbolcular gitmek istiyordu" dedi.

Bursaspor yönetiminin istifa ve tekrardan kongre kararı sonrası Yönetim Kurulu Sözcüsü Ramazan Çetin Kaya basın toplantısı düzenledi.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında Ramazan Çetin Kaya, şunları söyledi: “İlk günden bugüne nasıl gelindi onları açıklayacağım. Bursaspor finansal açıdan belirsizlik içindeydi. Camia da bunu endişe ile karşılıyordu. Mevcutta da başkan adayı olmadığı için çeşitli toplantılar yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da bu birlikteliği sağladı. Gerekli ödemeler yapıldı ve oyuncular transfer edildi. O dönem çok riskli bir dönemdi. Takımın düşme riski ciddi derecede vardı. Şehrin ileri gelenleri de insiyatif almadı. Biz de bu riske girdik. Süreç içersinde de oyuncuların tek taraflı fesih hakkı vardı ve bunları da kullanmak istiyordu. Biz geldik, ödemelerini yaptık. Oyuncuları ikna ettik. O yolda da mücadele ettik. Takım TFF 1. Lig’de tutmak adına da mücadele ettik. Transferin son gününde alınabilecek oyuncuları da aldık ve yola çıktı. Kongre oldu ve seçildik. Zaten aday da yoktu. Süreç bu şekilde ilerledi. Sportif olarak da üzüldüğümüz anlar oldu. Burada herkes Bursasporlu. Gerekli çabayı gösterdik. Tüm futbolcular gitmek istiyordu. Biz ikna etmeye çalıştık. Ama istediğimize ulaşamadık. Şu anda mevcut olan yerdeyiz.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR CAMİASINDA HAREKETLİLİK!
Yayınlanma 12 Haziran 2023, Pazartesi 14:18:09
Güncelleme 12 Haziran 2023, Pazartesi 14:18:18
BursaspordaBugün