BURSASPOR’DA STADYUM İSİM HAKKI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ GELİŞME!


Yayınlanma 27 Mayıs 2024, Pazartesi 14:21:17
Güncelleme 27 Mayıs 2024, Pazartesi 14:21:27
BursaspordaBugün

Bursaspor’un yeni başkanı Enes Çelik, stadyum isim hakkı ile ilgili büyük gruplarla görüştüklerini hatta bu isimlerin kongreye dahi geldiklerini söyledi. Stadyumun çevresi ve dükkanlarla ilgili de projelerinin olduğunu ileten Çelik, duyurdukları kampanya ile ilgili de bilgi verdi.

Bursaspor Başkanı Enes Çelik, yeşil-beyazlı takımın maçlarını oynadığı Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu ile ilgili merak edilen soruya cevap verdi.

Barış Yalım’ın yönelttiği, ‘Stadyumun isim hakkı ile ilgili bir görüşmeniz var mı? Çehresi değişecek mi?” sorusuna Enes Çelik şu yanıtı verdi: “İsim hakkıyla ilgili büyük gruplarla görüşmelerimiz var. Dün kongreye de geldiler. Onun dışında etrafıyla alakalı da projelerimiz var. Ne yaparsak, yapalım her şeyi açık ve şeffaf şekilde yapacağız.”

‘Yanındayım’ kampanyasının iş insanlarına yönelik bir kampanya olduğunu vurgulayan Enes Çelik, “‘Yanındayım’ kampanyamızı ağırlıklı olarak iş insanlarımızı hedefliyoruz. O isimleri bu tarafta çekmemiz lazım. Tabiki Bursaspor taraftarının katkıları var ama özellikle iş insanlarını davet ediyoruz. Hatta dün gece baktım, 78 liram vardı, 42 liram vardı diye özveri gösteren taraftarımız var. Mali işlerden sorumlu yöneticimiz de söyledim. Çok özverili insanlar var. 1 kuruşlarını dahi zahi etmeyeceğiz. Biz taraftarımızdan stadyumu doldurması bekliyoruz. Biz üstümüze düşeni yapacağız. Maksimum kombine satışı ve formaya büyük ilgi bekliyoruz. Kampanya ile ilgili iş dünyasını davet ediyoruz” dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ENES ÇELİK’TEN TEKNİK DİREKTÖR SORUSUNA CEVAP!
Yayınlanma 27 Mayıs 2024, Pazartesi 14:21:17
Güncelleme 27 Mayıs 2024, Pazartesi 14:21:27
BursaspordaBugün