BURSASPOR’DA KRİTİK SEÇİM! GALİP SAKDER, SANDIĞA DAVET ETTİ…


Yayınlanma 18 Ocak 2024, Perşembe 11:00:29
Güncelleme 18 Ocak 2024, Perşembe 11:00:40
BursaspordaBugün

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder, Bursaspor’u seven herkesi Olağanüstü Genel Kurul’a davet ederken, kongre sonrası da “Tüm paydaşlarımız ile birlikte mülki erkânının da ‘Şehrin Takımı’na sahip çıkacağına yürekten inanıyoruz” dedi.

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder, Olağanüstü Kongre öncesi çağrıda bulundu.

Sakder, “Değerli Bursasporlular; 20 Ocak 2024 Cumartesi saat 14:00’te gerçekleştirilecek olan “Olağanüstü Seçimli, İdari ve Mali Genel Kurulumuz” hava şartları göz önünde bulundurularak Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi – Orhangazi Salonu’na alınmıştır. Denetim ve hukuk kurulları için bağımsız tek liste başvurusu yapıldığından bu kurullarımız açık oylama ile belirlenecektir. İki başkan adayının yarışacağı yönetim kurulu listeleri için ise kapalı oylama gerçekleştirilecek ve yenilenen tüzüğümüz gereği oylar ilk defa sandık kurulları tarafından sayılacaktır.”

“Şehrin Takımı’na sahip çıkacaklarına inanıyoruz”

Sakder şöyle devam etti: “Eski başkanlarımız başta olmak üzere, geçmiş dönemlerde görev yapmış yöneticilerimiz ve oy hakkı bulunan her üyemizi Genel Kurulda iradelerini sandığa yansıtmak üzere bir kez daha davet ederken; Bursa’nın Mülki Erkânı, Belediye Başkanları ve Adayları, Oda - Borsa ve Organize Sanayi Bölgesi Başkanlarımızı da misafirimiz olarak kongremize bekliyoruz. Seçimli Genel Kurul akabinde tüm paydaşlarımız ile birlikte mülki erkânının da ‘Şehrin Takımı’na sahip çıkacağına yürekten inanıyoruz.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR O HİSSİ UNUTTU!
Yayınlanma 18 Ocak 2024, Perşembe 11:00:29
Güncelleme 18 Ocak 2024, Perşembe 11:00:40
BursaspordaBugün