BURSASPOR’DA İSMAİL YÜKSEK ŞAŞKINLIĞI!


Yayınlanma 22 Temmuz 2022, Cuma 15:47:13
Güncelleme 22 Temmuz 2022, Cuma 15:47:13
BursaspordaBugün

Geçen sezon Bursaspor’da kiralık olarak forma giyen İsmail Yüksek, takımın 2 Lig’e düşmesine engel olabilecek bir performans gösterememişti. Aynı futbolcunun, Fenerbahçe formasıyla Şampiyonlar Ligi’nde boy göstermesi ve tam aksi oyun ortaya koyması yeşil-beyazlı camiayı adeta şaşkınlığa uğrattı.

Bursaspor’un geçen sezon Fenerbahçe’den kiraladığı İsmail Yüksek, son dönemlerin en popüler futbolcusu oldu.

Yeşil-beyazlı forma altında 2021-2022 sezonuna iyi başlayan ve bir anda taraftarın gönlünü kazanan İsmail, sezonun ikinci yarısında adeta yokları oynadı.İYİ BAŞLADI, KÖTÜ GİTTİ!

Yetenekleri tartışılmayan ancak Bursaspor’da özelikle son zamanlarında oldukça düşük performans gösteren ve takımın 2. Lig’e düşmesini engelleyemeyen 23 yaşındaki futbolcu, Fenerbahçe ile harikalar yaratıyor.

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE OYNADI!

Nitekim Fenerbahçe’nin Dinamo Kiev’le oynadığı Şampiyonlar Ligi elemesinde de Teknik Direktör Jorge Jesus’un değişilmez futbolcusu olan İsmail Yüksek, birçok takımın da transfer listesine girmeyi başardı.

Sergilediği performansla Bursaspor camiasını da şaşırtan İsmail Yüksek, yeşil-beyazlı takımın altyapısında da boy göstermişti.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Devamlılığı olmaz, bizde ilan oydu, iyi başladı sonunu getiremedi. Birde adam tek başına ne yapacak bir yığın çöpün yanında. Adam kaç hocayla çalıştı
22.07.2022 / 21:17:22
Muzaffer Güngezerler


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’A TEK KURUŞ BIRAKMADILAR!
Yayınlanma 22 Temmuz 2022, Cuma 15:47:13
BursaspordaBugün