BURSASPOR’DA İLK ADAY BELLİ OLDU!


Yayınlanma 11 Aralık 2023, Pazartesi 17:27:50
Güncelleme 11 Aralık 2023, Pazartesi 17:33:08
BursaspordaBugün

Bekir Ön, Bursaspor Kulübü’nün kongre kararı alması halinde aday olacağını açıkladı. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleşen basın toplantısında, kongre tarihi açıklanmadı.

Bursaspor Başkanı Recep Günay’ın kulübü terk etmesinden sonra mevcut yönetimin yaptığı çağrıya ilk gelen isim Bekir Ön oldu.

Başkan adaylığı için Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne gelen Bekir Ön, “Bursaspor sahipsiz kalmaz. Buna istinaden daha önce olduğu gibi karar aldık. Bu gidişatta da yolunda gitmeyen şeyleri görünce, yönetimin de aldığı karar doğrultusunda aday oldum. Recep Başkan da hukuki açıdan elinden geleni yaptı. Başarı oldu veya olamadı… Recep Başkan misyonunu tamamladı. Bizim de misyonumuz, Bursa için gerekli olan birlik beraberliği sağlamak… Bir ateş yakalım ve herkes etrafında toplansın istiyoruz. Bir bölünme ve parçalanma var. Kargaşa var Bursaspor’da. Başka senaryolar da dönebilir ama bu bizi aşar.""BAŞKAN OLURSAM GEREKENİ YAPACAĞIM"

Ön, şöyle devam etti: "Ben 25 seneden beri Bursaspor’un Avrupa başkanlığını yapıyorum. Bursaspor’la ilgili her türlü mücadelede vardım. Bursaspor Kulübü, kayyuma gidecek, kapanacak gibi karamsarlıktan çıkartalım ve birlik olalım. Devlet büyükleri, sanayicileri, esnafı herkesin birlik olması lazım. Bu armayı layık olduğu yere taşıyalım. Bursaspor’un bu durumu benim aşırı derecede canımı yakıyor. Herkesin elini vicdanına koyup bir şekilde bir araya gelmemiz lazım. Herkes kenetlenmeli. Bursaspor’un kurtuluşu bu. Kongre kararından sonra başkan adaylığım bakidir. Başkan olursam da ne gerekiyorsa yapacağım."


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR TARAFTARI İSYAN ETTİ!
Yayınlanma 11 Aralık 2023, Pazartesi 17:27:50
Güncelleme 11 Aralık 2023, Pazartesi 17:33:08
BursaspordaBugün