BURSASPOR’DA İLGİNÇ OLAYLAR!


Yayınlanma 09 Temmuz 2023, Pazar 12:47:50
Güncelleme 09 Temmuz 2023, Pazar 12:47:56
BursaspordaBugün

Bursaspor’da sözleşmesi biten oyuncuların akıbeti, mevcut futbolcuların durumu, teknik direktör belirsizliği halen devam ediyor. Neredeyse Temmuz’un ortasına gelinmesine rağmen sportif anlamda hiçbir hamle yapılamıyor. Oyuncuların menajerleri ile Başkan Recep Günay’ın ise uzlaşma noktasında birleşemediği de gelen bilgiler arasında.

Bursaspor’da Recep Günay’ın başkan seçilmesiyle birlikte gözler güçlü bir adayın ortaya çıkıp yeni bir kongrenin olmasına çevrilmişti.

Ancak geçen zamanda güçlü bir adayın henüz böyle bir hamle yapmaması, ‘ Peki bu durumda Recep Günay ne yapacak?’ sorularını akıllara getirdi.

YÜKSEK ÜCRETTEN KAÇINIYOR!

Sözleşmesi biten futbolcularla hiçbir türlü bağ kuramayan Günay, oyunculara yüksek ücret vermek istemiyor.

Menajerlerden gelen tekliflerin üzerini tek kalemde çizen Günay’ın, orta yolda uzlaşma gibi de bir düşüncesinin olmadığı iddia ediliyor.

TEKNİK ADAM HALA YOK!

Sözleşmesi biten 6 futbolcunun en önemli 2’lisini kaybeden Bursaspor’da henüz teknik adam da belirlenmiş değil.

Temmuz’un neredeyse ortasına gelinmesine rağmen sportif anlamda henüz bir hareketlenmenin görünmediği Bursaspor’u zorlu günler bekliyor.

SÖZLEŞMESİ OLAN DA GİTMEK İSTİYOR!

Mevcut futbolculardan başta Kubilay Sönmez olmak üzere birçok oyuncunun da farklı kulüplerle temasa geçtiği ve takımdan ayrılmayı düşündüğü öğrenildi.

Genç oyuncular ise yönetimden halen haber bekliyor.

Bursaspor’un kadrosunda yer alan genç oyuncularla ise kimsenin temasa geçmediği, oyuncuların da gelen teklifleri değerlendirme düşüncesinde olduğu belirtiliyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
HASAN AYAROĞLU’NUN YENİ TAKIMI BELLİ OLDU!
Yayınlanma 09 Temmuz 2023, Pazar 12:47:50
Güncelleme 09 Temmuz 2023, Pazar 12:47:56
BursaspordaBugün