BURSASPOR’DA HAKEM İSYANI! İŞTE O AÇIKLAMA…


Yayınlanma 30 Ocak 2023, Pazartesi 12:06:28
Güncelleme 30 Ocak 2023, Pazartesi 12:06:36
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, Bursasporda Bugün’e yaptığı özel açıklamada hakemlerle ilgili açıklamada bulundu. Banaz, “Bursaspor'un hakkını gözetmek onu en üst seviyede savunmak bizlerin görevi. Olabildiğince ilgili mecralarda dillendirmeye çalışıyoruz” dedi.

Son yıllarda hakemlerle ilgili oldukça sıkıntı çeken, bu sezon da hakem hatalarının en büyüklerine maruz kalan Bursaspor, son oynadığı Batman Petrolspor müsabakasında da büyük sıkıntılar çekti.

Başkan Ömer Furkan Banaz, konuyla ilgili olarak Bursasporda Bugün’e özel açıklamalarda bulundu.

“GEREKİRSE HAKEMİ DE YENECEKSİN”

Başkan Banaz, “Hakemlerin mevcut performanslarıyla alakalı futbol kamuoyunun bir eleştirisi söz konusu. Nasıl diğer takımlar bu süreçten nasipleniyorsa Bursaspor da nasipleniyor. Biz biraz bu duruma fazla maruz kaldığımızla ilgili hissiyatımız var.  Serzenişimizin sebebi buydu. Ama 1-2 gün önce MHK başkanını istifa etti. Orda da bir değişim oldu. Gerekirse hakemi de yeneceksin ve puan alacaksın. Herkes tabelaya bakıyor, sonuçla ilgileniyor. Tabii ki Bursaspor'un hakkını gözetmek onu en üst seviyede savunmak bizlerin görevi. Olabildiğince ilgili mecralarda dillendirmeye çalışıyoruz” dedi.

“İSMAİL HOCANIN SERZENİŞİ HAKLI”

İsmail Ertekin’in kırmızı kart görmesiyle ilgili olarak da Ömer Furkan Banaz, şunu söyledi :”İsmail hocanın da penaltı pozisyonuyla ilgili haklı bir serzenişi vardı. Tabi hakem de aynı kanaatte olmayınca bu göstermiş olduğunuz tepkinin kurallar gereği cezası var.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ÖMER FURKAN BANAZ: “BİZİ DE KORKUTMUŞTU!”
Yayınlanma 30 Ocak 2023, Pazartesi 12:06:28
Güncelleme 30 Ocak 2023, Pazartesi 12:06:36
BursaspordaBugün