BURSASPOR’DA ESRARENGİZ SAATLER! RECEP GÜNAY SIRRA KADEM BASTI…


Yayınlanma 05 Aralık 2023, Salı 22:37:58
Güncelleme 05 Aralık 2023, Salı 22:38:17
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay’ın istifa dilekçesini kulübe bırakıp gittiği ve kendisinden haber alınamadığı belirtilirken, yeşil-beyazlı yönetimin de yarın saat 14.00’te olağanüstü toplantı kararı aldığı belirtildi. Ayrıca Bursaspor’da bazı yöneticilerin henüz durumdan dahi haberdar olmadığı da öğrenildi.

Bursaspor’da olağanüstü saatler yaşanıyor.

Başkan Recep Günay’ın istifa dilekçesini Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne bırakıp sırra kadem bastığı ve kimsenin henüz kendisine ulaşamadığı öğrenildi.

Bursaspor Başkanı Recep Günay’ın istifa dilekçesini kulübe bıraktığı haberi herkesin kulağına gelirken, yeşil-beyazlı yönetim ve kulüp müdür durumdan habersiz Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde çalışmalarını sürdürdü.

İSTİFA DİLEKÇESİ MUHASEBEDE KİLİTLİ KALDI!

Sonrasında Başkan Recep Günay’ın çıkan haberler sonrası istifa dilekçesini kulübe bıraktığı öğrenildi ancak bu durumda da enteresan bir durum ortaya çıktı.

Başkan Günay’ın dilekçeyi muhasebe departmanına bıraktığı, oranın da kapısının kitlendiği belirtildi.

Muhasebecinin durumdan haberi olup yöneticilerin haberinin olmadığı bu olay karşısında Bursaspor kamuoyu da büyük şok yaşadı.

Kimsenin ulaşamadığı Başkan Recep Günay’ın dilekçesinde neler yazdığı da yarın mesaiye başlayacak olan muhasebe müdürünün kapıyı açmasıyla birlikte netlik kazanacak.

BURSASPOR OLAĞANÜSTÜ KONGRE’YE Mİ GİDİYOR?

Bursaspor yönetiminde halen bazı yöneticilerin durumdan haberdar olmadığı da gelen bilgiler arasında.

Bu bağlamda yeşil-beyazlı yönetim yarın saat 14.00’te Özlüce’de bir toplantı geçekleştirecek ve alacakları kararı kamuoyu ile paylaşacak.

O saate kadar istifa dilekçesi, resmi siteden yayımlanması ve Başkan Recep Günay’a da ulaşılamamasın nedenleri belirtilecek.

Toplantıdan çıkacak kararın nasıl duyurulacağı ise muallak.

Bursaspor’un bu durum sonrası Olağanüstü Kongre’ye gitmesi bekleniyor. Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA 2 GÜNLÜK İZİN BİTTİ!
Yayınlanma 05 Aralık 2023, Salı 22:37:58
Güncelleme 05 Aralık 2023, Salı 22:38:17
BursaspordaBugün