BURSASPOR’DA DAVA BİLMECESİ! KULÜP AVUKATLARININ BİLGİSİ YOK…


Yayınlanma 14 Şubat 2024, Çarşamba 11:53:49
Güncelleme 14 Şubat 2024, Çarşamba 11:53:56
BursaspordaBugün

Bursaspor eski yönetiminin açtığı davalara katılınılmadığı ve avukatların azledildiği ilgili olarak Futbol Şube Sorumlusu İsmail Ertekin, “Konuyla ilgili tüm araştırmalarımızı yaptık. Biz neden dışardaki avukatı azletmişiz? Bizim kulüp avukatlarımızında bu davalarla ilgili bir tane belge yok. Biz kendi avukatımıza sorduk, gerekli bilgileri aldık. Geçmiş yönetimin dışardan tuttuğu avukatları çağıracağız. Bizim Hukuk Kurulumuz var. Onlarla birlikte istişare yapacağız, ne yapmamız gerekiyorsa da yapacağız” dedi.

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu İsmail Ertekin, On6 TV’de yayınlanan Spor Analiz Programı’nda Hüseyin Altınırmak ve Barış Yalım’ın konuğu oldu.

İsmail Ertekin, “Bu mahkeme kararları ile ilgili herkes bir şeyler söylüyor. Bunla ilgili açıklama yapılacak. Konuyla ilgili tüm araştırmalarımızı yaptık. Biz neden dışardaki avukatı azletmişiz? Bizim kulüp avukatlarımızında bu davalarla ilgili bir tane belge yok. Biz kendi avukatımıza sorduk, gerekli bilgileri aldık. Geçmiş yönetimin dışardan tuttuğu avukatları çağıracağız. Bizim Hukuk Kurulumuz var. Onlarla birlikte istişare yapacağız, nasıl işlem yürütmemiz gerekiyor, ne yapmamız gerekiyorsa yapacağız. Türkiye’de davalar kaç sene sürüyor kardeşim? 3 gün mü sürüyor? O günü mü buldular karar almak için? 1 senenin altında dava olmuyor zaten. Buna gidilmemiş olabilir. Gitmek için ne yapmamız lazım? Kulüpte bu davalarla ilgili bilgiler olması lazım. Kulüp avukatının hiçbir bilgisi yok. Bilgi istiyorsun, bilgi de verilmiyor. Devam edilmesi gerekiyorsa, devam etsin. Biz kalkıp da davaları kaldıralım, insanları kurtaralım, onlar hapse girecek gibi bir derdimiz yok. Eğer Bursaspor’la ilgili kim kötülük yaptıysa karşılığını bulsun” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA TRANSFER TAHTASI PROBLEMİ NASIL ÇÖZÜLÜR?
Yayınlanma 14 Şubat 2024, Çarşamba 11:53:49
Güncelleme 14 Şubat 2024, Çarşamba 11:53:56
BursaspordaBugün