BURSASPOR’DA 13 İSİM PROFESYONEL OLDU!


Yayınlanma 30 Temmuz 2022, Cumartesi 10:36:14
Güncelleme 30 Temmuz 2022, Cumartesi 10:36:14
BursaspordaBugün

Bursaspor’da altyapıda görev alan 13 futbolcu, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde düzenlenen imza töreni ile profesyonel imzalarını attılar.

Bursaspor’da alt yapıdan yetişen 13 futbolcu ile bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen tören ile birlikte profesyonel sözleşme imzalandı.

İmza törenine Başkan Ömer Furkan Banaz, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Zahit Yanar, Sportif Direktör İsmail Ertekin, futbolcular ve aileleri katıldı.

 

Mustafa Genç, Kerem Dede, Tuğhan Yıldız, Emir Kayacık, Yiğit Fidan, Yusuf Sertkaya, Seçkin Batuhan Fırıncı, Melih Sağlam, Alperen Şirin, Abdullah Eren Türkay, Samet Bozkurt, Deniz Dirk Knibbe ve Barış Dalkıran kendilerini profesyonel yapan sözleşmeleri imzaladılar.

“İNANCIM TAM”

İmza töreninin ardından Başkan Banaz şunları söyledi:

"Sayın velilerimiz hepimize hayırlı uğurlu olsun. Bu genç kardeşlerimize, sizler en çok güvenenler ve inananlarsınız. Hocalarımızın da raporu doğrultusunda 13 futbolcu ile profesyonel sözleşme imzaladık. Kulüp olarak bu arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin bundan sonraki futbol hayatlarında hem Bursaspor'a hem kendi kariyerlerine katkı sağlayacaklarına inancımız tam”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
GENÇ YETENEKLERDEN DUYGULANDIRAN DESTEK!
Yayınlanma 30 Temmuz 2022, Cumartesi 10:36:14
BursaspordaBugün