BURSASPOR’A YAKIŞMADI! ‘ALLAH SONUMUZU HAYRETSİN’


Yayınlanma 15 Ekim 2023, Pazar 16:37:15
Güncelleme 15 Ekim 2023, Pazar 16:37:22
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü’nün yeni tüzüğü onaylanırken, yeşil-beyazlı üyelerin katılım oranı inanılmaz düşük kaldı. Divan Başkanı Galip Sakder, “Allah sonumuzu hayretsin” derken, güvenlik güçlerinin üyelerden çok daha fazla olması gelinen son noktayı gözler önüne serdi.

Bursaspor Kulübü Tüzük Genel Kurulu, Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş Stadyum’nda gerçekleştirildi.

Divan Başlık Kurulu Başkanı Galip Sakder, yaptığı açılış konuşmasında, ilginin azlığına dikkati çekerek, "Allah sonumuzu hayır etsin.Tüzük kongresi için toplandık. 35 kişiyiz. Yazık. Bu bir Bursaspor yönetimi ya da sevmediğimiz bir konu için toplandığımız bir konu değil. Tüzük bu. Öyle inanıyordum ki, bu tüzük için misafirlerin dahi çok geleceğine inanıyordum ama maalesef. Bu Bursaspor'un namusu gibi bir şey. Yönetimler gelip geçecek ama bu tüzük Bursaspor'umuzu temsil edecek bir tüzük. Ne kadar, ne söylesem boş." dedi.

“SON BURSASPORLU BİTMEDEN, BU KULÜP BİTMEYECEK”

Divan Başkanlık Kurulu Başkan Yardımcımız Levent Batur ise, "7405 sayılı yasa Nisan 2022'de meclisten geçti ve 26 Nisan 2022'de resmi gazetede yayınlanarak yasalaştı. Kulüplere de süre verildi, kulüplerin yeni yasa ile uygulandırılabilmesi için son tarih 26 Ekim'di. Kulübümüz de tüzük kongresi düzenledi. Birçok arkadaş görev aldı. Gerçekten burada daha farklı görüntü bekliyorduk. Ama öyle bir yere geldik ki Bursaspor sevdalıları, üçüncü şahıslar tarafından sonu olmaz davanın içindeki insanlar olarak görülüyorlar. Ben bu düşüncede değilim. İyi ki kulübün geleceğine sahip çıkanlar var. Son Bursasporlu bitmeden, bu kulüp bitmeyecek." diye konuştu.Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR BAŞKANI RECEP GÜNAY KONGREDE!
Yayınlanma 15 Ekim 2023, Pazar 16:37:15
Güncelleme 15 Ekim 2023, Pazar 16:37:22
BursaspordaBugün