BURSASPOR’A TRANSFER TEKLİFİ VAR!


Yayınlanma 10 Ağustos 2022, Çarşamba 17:22:42
Güncelleme 10 Ağustos 2022, Çarşamba 17:22:42
BursaspordaBugün

Bursaspor’un mevcut kadrosundaki genç oyunculara resmi teklifin geldiğini belirten Sportif Direktör İsmail Ertekin, “Biz bundan sonra hiçbir futbolcumuzu vermeyeceğiz. Futbolculara resmi teklifler var. Ama vermeyeceğiz” dedi.

Bursaspor’un mevcut kadrosunda da oyunculara talip olduğunu belirten Ertekin, “Genç futbolcularımıza şu anda bile talipler var. Eğer acele etmezsek iyi işler yapabiliriz. Taraftarımızın da bizi teşvik etmesi lazım. Sabırsız olmayalım. Doğru yapılanma ile gidersek belki bir yıl geç olabilir ama üst liglere çıkabiliriz. Biz bundan sonra hiçbir futbolcumuzu vermeyeceğiz. Futbolculara resmi teklifler var. Ama vermeyeceğiz" dedi."KADRO DIŞI GİBİ DÜŞÜNÜLMESİN"
Ertekin şöyle devam etti: "Fakat kadroda değişiklikler olabilir. Vakıfköy ve Özlüce arasında gidiş gelişler olabilir. Kim iyi oynarsa ona görev vereceğiz. Bir ayağım da Vakıfköy’de olacak. A takımdan giden oyuncular da kadro dışı gibi düşünülmesin. Sezon boyunca biz bunları yapacağız. Genç kardeşlerimizi geliştirebilmek için elimizden geleni yapacağız. "


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN BURSA’DAKİ RAKİBİ BELLİ OLDU!
Yayınlanma 10 Ağustos 2022, Çarşamba 17:22:42
BursaspordaBugün