BURSASPOR’A SÜRPRİZ BAŞKAN ADAYI!


Yayınlanma 02 Mayıs 2024, Perşembe 09:06:48
Güncelleme 02 Mayıs 2024, Perşembe 09:06:56
BursaspordaBugün

Bursaspor’da 19-26 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Olağan Genel Kurul öncesi başkan adayları açıklama yapmaya başladı. Avukat Levent Dönertaş da yeşil-beyazlı kulübün bu önemli koltuğuna aday olduğunu açıkladı.

Bursa’da iş dünyası başta olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve ilçe belediye başkanlarıyla sürdürülen görüşmelerin ardından listenin şekilleneceğini ifade eden Avukat Levent Dönertaş, şunları söyledi: “Bursaspor’da mutlaka güven ortamının sağlanması gerekiyor. Şeffaflık önemli. Şehrin dinamikleri ile yapılan görüşmelerin ardından listemizi de kamuoyu ile paylaşacağız. Bursaspor'un mali yapısı da ortada. Yapılacak çok iş var. Sadece tahtayı açmanın yeterli olacağını düşünmüyorum. Bursaspor’da zihniyet değişikliğe gidilmeli. Mutlaka yönetim katkısı olacaktır. Yönetimde yer alacak arkadaşlarla bu konuyu da ilerleyen günlerde Bursaspor camiasıyla paylaşacağız.”

BURSASPOR GENÇ TAKIMINDA TOP OYNAMIŞ!

Bursaspor’un layık olduğu yerde olmamasının hem kendisini hem de taraftar da büyük üzüntü oluşturduğunu vurgulayan Levent Dönertaş, Bursa’da 'ortak iradenin' ortaya konulmasının önemine dikkat çekti. Bursaspor’un Bursa'nın markası olduğunu ve içinde bulunduğu durumun Bursa’ya yakışmadığını vurgulayan Levent Dönertaş, Bursa erkek lisesi mezunu ve Hasan Bora döneminde Bursaspor genç takımında top oynamış. Bir dönem savcılık ve bir dönemde noterlik yapan Levent Dönertaş, halen serbest avukatlık yapıyor.


Kaynak: İHA


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN ANADOLU EFES MAÇI TARİHİ BELLİ OLDU!
Yayınlanma 02 Mayıs 2024, Perşembe 09:06:48
Güncelleme 02 Mayıs 2024, Perşembe 09:06:56
BursaspordaBugün