BURSASPOR’A O PROBLEM İÇİN 2 MİLYON EURO GEREKİYOR!


Yayınlanma 10 Ocak 2023, Salı 14:16:13
Güncelleme 10 Ocak 2023, Salı 14:16:15
BursaspordaBugün

Bursaspor’da Altyapı ve Futbol Okulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yolgeçen, “Altyapının tahta borcu 2 milyon Euro’yu geçiyor” dedi.

Bursaspor'da en çok merak edilen konulardan bir tanesi de filiz lisansa engel borcun detaylarıydı.

Yeşil-beyazlı kulüpte Altyapı ve Futbol Okulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yolgeçen bir televizyon programında bu konuyla alakalı açıklamalarda bulundu.

Selim Yolgeçen'in açıklamaları şu şekilde:


“Bizim eksi 3 puandan sonraki ilk hedefimiz filiz ve amatör lisans. Biz Bursapor’un gelecek 5 yılında takımı kurtarmayı planlıyoruz. İlk önce temeli iyi bir şekilde inşa edersek üstüne kat çıkmak çok daha iyi olacak. Bizim için elzem olan filiz ve amatör lisansı açmak... Listemiz ve transferlerimiz hazır. Sonrasında dosyalarımız ile anlaşıp gücümüz yetiyorsa sonrasında transfer tahtasını da açmak istiyoruz. Altyapının tahta borcu 2 milyon Euro’yu buluyor. 1 milyon 700 bin Euro’ydu sonra üstüne dosya eklendi. Tahtada bulunmayan bazı isimler sonrasında girişimler yapıyor. Bursaspor bizim her şeyimiz. Arkada enkaz bırakarak yürümek istemiyoruz. Bizler hata yapabiliriz ama isteyerek bilerek içinde olmayız.”


Kaynak: On Medya


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA KİM KAÇ YAŞINDA? TAM 16 FUTBOLCU…
Yayınlanma 10 Ocak 2023, Salı 14:16:13
Güncelleme 10 Ocak 2023, Salı 14:16:15
BursaspordaBugün