‘BURSASPOR’A MİLLİ PİYANGO ÇIKMADIĞI SÜRECE…’


Yayınlanma 12 Ağustos 2022, Cuma 11:10:25
Güncelleme 12 Ağustos 2022, Cuma 11:10:25
BursaspordaBugün

Bursasporda Bugün’ün canlı yayınına katılan Bursaspor Sportif Direktörü İsmail Ertekin yönetimle görüşüp görüşmemesiyle alakalı soruya, “Milli piyango çıkmadığı sürece şu an için şansımız yok” dedi. Ertekin, “Haydi Bursa” sözüyle camiaya seslendi.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Afyon’da bulunan Bursaspor, dün TFF 3. Lig takımı Orduspor ile karşı karşıya geldi.

Yeşil-beyazlılar mücadeleyi 3-1 kaybederken, Sportif Direktör İsmail Ertekin Bursasporda Bugün’ün maç önü yayınına konuk oldu.

“OYUN OLARAK ÖNEMLİ”
Hazırlık maçlarında takımı daha iyi görmek istediklerini söyleyen Ertekin, “Özel maçlar bunlar çocukları iyi bir şekilde görmeye çalışıyorlar. Skor olarak önemi yok ama oyun olarak baktığımız da iyi bir işler çıkarmak istiyoruz” dedi.

Yönetimle bir görüşme yapıp yapmadığıyla alakalı da konuşan Ertekin, transfer tahtasına atıfta bulunarak “Milli piyango çıkmadığı sürece böyle bir şansımız olmadığı için şu an bütün durumlar maalesef standart” şeklinde konuştu.

“BİRLİKTE OLURSAK BECEREBİLİRİZ”
Bursa’da alınan toplu formalar ve eski yöneticilerin borçlarını silmesiyle alakalı şehirde bir hareket olup olmadığıyla ilgili soruya cevap veren deneyimli spor adamı, “Bunu hızlandırmak lazım. Kombineler çıktı kombilere de saldırmak lazım. Başka türlü kurtuluşumuz yok. Bunu da bütün Bursa bilmeli. Birlikte olursak becerebiliriz. Birlikte olmazsak beceremeyiz. ‘Haydi Bursa’ diyorum. Bu dirilişi yılında versinler desteği bu zor durumdan kurtulalım” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN | AFYON


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR DURDU!
Yayınlanma 12 Ağustos 2022, Cuma 11:10:25
BursaspordaBugün