BURSASPOR’A KAÇ LAZIMDI KAÇ TOPLANDI?


Yayınlanma 29 Temmuz 2023, Cumartesi 16:27:08
Güncelleme 29 Temmuz 2023, Cumartesi 16:27:22
BursaspordaBugün

Bursaspor taraftarı, kulübü Olağanüstü Kongre’ye götürecek 733 imzanın 54 fazlasını (787) toplayarak Divan Kurulu’na sundu. Teksas’tan yapılan açıklamada, “Camiamızın sesini ve Genel Kurul üyelerimizin güçlü iradesini alışıldığı üzere yine mahkemeye taşıyacağını belirten Başkan Recep Günay ve ekibini, gerçekler ile yüzleşerek gereken kararı almaya çağırıyoruz” ifadelerine yer verildi.

Teksas’tan yapılan açıklama şu şekilde: “Değerli Bursasporlular, Seçimli Genel Kurul'u toplamak üzere kulüp tüzüğümüzün ilgili hükümleri uyarınca kulüp üyelerimizden topladığımız ve yeter sayıyı aşan vaziyetteki 787 imza, Divan Başkanlık Kurulu'na sunulmuştur.

İmzacı üyelerimize ve Bursaspor'umuzun geleceği için verdiğimiz çabaya destek olan tüm camiamıza teşekkür ediyoruz.

Camiamızın sesini ve Genel Kurul üyelerimizin güçlü iradesini alışıldığı üzere yine mahkemeye taşıyacağını belirten Başkan Recep Günay ve ekibini, gerçekler ile yüzleşerek gereken kararı almaya çağırıyoruz.

İşine geldiğinde "Hukuk" diyen ancak eksik/kaydırma imzalar ile koltuklara talip olanların hukuktan anladığı ile bizim anladığımız aynı değildir. Biz, koltukların değil, Bursaspor'un ve Bursasporluların hukukunu gözetenler olarak, gereken tüm yasal mücadeleye de daima hazır olduğumuzu da tekrar ifade ediyoruz. Pazartesi günü itibarı ile gerekli hukuki süreci de başlatacağız.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN İKİNCİ HAZIRLIK MAÇI BELLİ OLDU!
Yayınlanma 29 Temmuz 2023, Cumartesi 16:27:08
Güncelleme 29 Temmuz 2023, Cumartesi 16:27:22
BursaspordaBugün