BURSASPOR’A 350 FORMALIK DESTEK!


Yayınlanma 06 Ekim 2023, Cuma 18:32:03
Güncelleme 06 Ekim 2023, Cuma 18:32:09
BursaspordaBugün

Nilüfer Bursasporlu İşadamları Derneği (NİLBİAD), Bursaspor Kulübü’nün başlattığı "1963 Ruhu" kampanyasına 350 adet forma alarak katıldı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde gerçekleşen toplantıya Bursaspor Başkanı Recep Günay, Asbaşkan Ersoy Horoz, NİLBİAD Derneği Başkanı Cengiz Kaya ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İlk olarak açıklamalarda bulunan NİLBİAD Başkanı Cengiz Kaya, "Başkanımıza ve yönetim kuruluna böyle bir kampanya başlattıkları için çok teşekkür ediyoruz. Bursaspor'u yaşatmak için herkesin destek olması gereken bu kampanyaya NİLBİAD yönetimi olarak 350 forma ile destek olduk. Sadece bizim veya birkaç kurumun desteğiyle düzlüğe çıkamayız. Buradan tüm sanayicilere, derneklerimize, taraftarlarımıza bu kampanyaya destek olmalarını rica ediyoruz. Herkes destek olursa başkanımızın dediği gibi bir milyon adet forma satılırsa, tahtada açılır, zor günler geçer. Tekrar sayın başkana ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz. Nilbiad Bursa'ya, Bursaspor'a hizmet etmeye devam edecek." ifadelerini kullandı.

“BURSASPOR İÇİN ÖNEMLİ BİR GÜN”

Başkan Recep Günay ise "Bugün Bursaspor için önemli bir gün. Bursaspor'un yalnız olamadığı, sahipsiz olmadığını NİLBİAD ve Cengiz Bey'in destekleriyle bizim umutlarımız daha çok artmıştır. Değerli başkan ve yönetim kuruluna teşekkür ederim. Bu kampanyanın onlarla başlaması, birilerine değil, Bursa'ya bu kampanyayı duyuracaklar. Tekrar teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN ESKİ KAPTANI VİNCENZO MONTELLA’NIN YARDIMCISI OLDU!
Yayınlanma 06 Ekim 2023, Cuma 18:32:03
Güncelleme 06 Ekim 2023, Cuma 18:32:09
BursaspordaBugün