BURSASPOR’A 17 MİLYON TL BAĞIŞLAMIŞTI! O KULÜBÜN BAŞKANI OLDU…


Yayınlanma 11 Temmuz 2023, Salı 13:37:51
Güncelleme 11 Temmuz 2023, Salı 13:37:57
BursaspordaBugün

Bir kaç gün önce Bursaspor’a 17 milyon TL bağışlayan, ardından loca desteği ve bir futbolcunun bonservisini hediye etme sözü veren Serdar Acarhoroz, Nevşehir Belediyespor’un başkanı oldu.

TFF 3. Lig ekibi Nevşehir Belediyespor’da Olağanüstü Genel Kurul sonrasında başkanlığa tek aday olan Serdar Acarhoroz seçildi.

Acarhoroz, “Altyapısı olmayan bir spor kulübü, temelsiz bir eve benzer. Sağlıklı bir altyapı çalışması ile gençlere, Nevşehir Belediyespor bünyesinde imkan sunarak, daha üst liglerde oynayabilecek bir takım ortaya çıkaracağız. Bu, Nevşehir Belediyespor’a güç veren taraftarları başta olmak üzere şehirdeki herkesin katkısı ile olacak. Nevşehir’e, Nevşehir Belediyespor’un başarısı için geldim. Bu başarıyı ortaya koyabilme adına da tüm birikimlerimizi kulübümüz için yönlendirmeye de kararlıyım. Futbolcuları ile uyumun yanı sıra taraftarlarımızın da bizim en temel gücümüz olduğu inancından hareketle Nevşehir Belediyespor’u başarılı noktalara ulaştırabileceğimize inanıyorum. Biz, Nevşehir Belediyespor’u tüm bileşenleri ile birlikte daha güçlü hale getirebilirsek inanın bizi kimse tutamaz” diye konuştu.

Daha önce Bursaspor’a başkan adaylığı için adı geçen Serdar Acarhoroz, geçtiğimiz günlerde de yeşil-beyazlı kulübe yaptığı bağışla adından söz ettirmişti.

Acarhoroz, 17 milyon TL bağışlarken, loca desteği ve bir futbolcunun bonservisini hediye etme sözü de vermişti.

BU HABERİN YORUMLARI
Bağışladı mı emin misiniz?
11.07.2023 / 13:51:35
mert güler


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
RECEP GÜNAY: “TARİHE KARA BİR LEKE…”
Yayınlanma 11 Temmuz 2023, Salı 13:37:51
Güncelleme 11 Temmuz 2023, Salı 13:37:57
BursaspordaBugün