BURSASPOR YÖNETİMİNE MESAJ!


Yayınlanma 17 Şubat 2024, Cumartesi 15:19:09
Güncelleme 17 Şubat 2024, Cumartesi 15:19:18
BursaspordaBugün

Bursaspor taraftar grubu Teksas, açılan davalara ve icradan satışa çıkan benzinlik arazisiyle ilgili olarak yeşil-beyazlı yönetime mesaj gönderdi.

Teksas’ın mesajı şu şekilde: “Değerli Bursasporlular, Kulübümüzün mevcut durumundan kurtulması için atılması gereken ilk adımın, yönetimlere dair ortadan kalkmış güven unsurunun yeniden tesis edilmesi olduğuna inandığımız için, adı hiçbir şaibe ile anılmamış ve sporcu geçmişi ile kentimizde değer gören isimlerden oluşan yeni yönetimimizin, göreve geldikleri ilk günden bu yana arkalarında durduk. Geçmişte ucu kaçan durumların aksine, sınırlı ve sağlıklı bir diyalog çerçevesinde, bu tavrımızı sürdürmeye devam da edeceğiz. Ancak kulübümüzün elden giden gayrimenkulleri arasında yer alan bir arazi ile alakalı bir önceki dönemde açılmış bir davaya, kulübümüzün avukat göndermediği ve sonucunda ilgili arazi üzerindeki tedbir kararının kaldırılmış olduğu haberlerini/iddialarını şaşkınlık ile takip ediyoruz. Yine benzer biçimde, benzinlik arazisinin icradan satışa çıkarılması hususunda da Yönetimimizden daha keskin bir tavır ve mücadele beklediğimiz' ancak bunu göremediğimizi ifade etmek durumundayız.”

“GÜVEN ORTAMINA ZARAR VERİLMEMELİ”

Açıklama şöyle devam etti: “Recep Günay yönetimine dönük sert eleştirilerimizde, Günay ve ekibinin tüm yanlışlarına rağmen, gelecek yönetimlerin, ilgili dönemde açılmış geçmişe dönük davaların takipçisi olması gerektiğini ve hukuki geçerliliği bulunan davaların peşini bırakmaması gerektiğini defalarca vurgulamıştık. Dolayısı ile sayın Başkan Sinan Bür ve Yönetim Kurulu'muzu, bu hususlarda camiamıza net bir açıklama yapmaya davet ediyoruz. Bursasporumuz için her türlü özeleştiriyi de vererek zorlu bir mücadele verdiğimiz bu sıkıntılı günlerde, kulübümüzün çıkarlarına hizmet etmeyen ve yeniden oluşmaya başlayan güven ortamına zarar verecek hiçbir hamleye tahammülümüz yoktur.”

BURSASPOR YÖNETİMİ AÇIKLAMA YAPMIŞTI!

Bu arada Bursaspor Genel Sekreteri Erkan Öncel ve Hukuk Kurulu, dün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde basın toplantısı düzenlemiş ve her iki konuyla ilgili de açıklama yapmıştı.

Erkan Öncel, davaların sonuna kadar takipçisi olacaklarını, Recep Günay’ın da kendilerini telefonla aradığını dile getirerek, “Dava dosyaları alınıp gidilmiş. Kulüp avukatlarının konuyla ilgili bilgisi yok. Bunla ilgili de istişarelerimizi yapıp, gerekeni yapacağız” ifadelerini kullanmıştı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR'UN BENZİNLİK ARAZİSİ VE DÜKKANLAR İÇİN KOMİK RAKAM!
Yayınlanma 17 Şubat 2024, Cumartesi 15:19:09
Güncelleme 17 Şubat 2024, Cumartesi 15:19:18
BursaspordaBugün