BURSASPOR YÖNETİMİNE İSTİFA ÇAĞRISI!


Yayınlanma 18 Ekim 2023, Çarşamba 20:11:48
Güncelleme 18 Ekim 2023, Çarşamba 20:11:56
BursaspordaBugün

Bursaspor taraftar grubu Teksas, yeşil-beyazlı yönetimi istifaya davet etti. Teksas’tan yapılan açıklamada, “Artık bu gidişata, istifanız ile son vermek durumundasınız. Bundan böyle alacağınız tepki, hak ettiğiniz asıl tepki olacak” denildi.

Teksas'tan yapılan açıklama şu şekilde: "Sayın Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri,

Göreve geliş sürecinizde yaşananlar ve göreve gelirken verdiğiniz sözleri tüm çağrılara rağmen tutmayışınız nedeni ile sizleri defalarca uyardık ve görevi bırakmaya çağırdık. Verdiğiniz "Vakit kazandırıp istifa edeceğiz" sözünü tutmadığınız gibi, bu çağrılara da kulağınızı tıkadınız. Sizlere idareten teslim edilmiş koltuklarınıza kurulup, "Geçmiş ile hesaplaşma" adı altında camianın her kesimine karşı bayrak açıp, ayrışmayı ve kaosu daha da körüklediniz. Kulübün ve takımın mevcut durumu itibarı ile madden güçlü bir yönetime ihtiyaç hayati öneme sahip iken, imece usulü ile günü kurtarmayı yeterli görüp, takımın ligde, kulübümüzün de itibar liginde daha da dibe gidişini izlemeyi seçtiniz. Eleştirilerin yoğunlaştığı her an, Günay ve yakın çevresinin senelerdir hobi bellediği dava süreçlerini gündeme getirip, kısa sürede sonuç alınması imkansız, ne yazık ki umduğunuz gibi sonuçlanması da güç bu davalar ile hayali bir kurtuluş vaadedip, camiayı uyutmaya gayret ettiniz. Sezon başında doğru davranmayarak elden kaçırdığınız tecrübeli oyuncularımız ile doğrudan bağlantılı sportif başarısızlığın sorumluluğunu, birkaç haftada bir değiştirmekle övündüğünüz teknik adamların ve zamansız, ağır yükler üstlenen genç sporcularımızın sırtına atıp, gerilemenin büyümesine vesile oldunuz.

Verdiğiniz sözü tutmadığınız için topladığımız imzalar için ortaya atılmadık iddia ve iftira kalmadı. İmza veren üyelerimizi açtığınız davalara ket vurmaya çalışmakla, Bursasporumuzun geleceği için senenin en sıcak günlerini güneş altında imza toplamakla geçiren arkadaşlarımızı da sahtecilikle itham ettiniz. Zaten gelemediğiniz maçlarımızda, alacağınız tepkiyi daha da dizginleyebilmek adına, ligin ve kentimizin gerçeklerine aykırı bilet fiyatları ile kentimizi iyice stadyumdan uzağa ittiniz. Tüm bunların, Allah tarafından size tevdi edilmiş görevler olduğunu bile iddia edecek kadar kontrolü kaybettiniz.

"Biz bu şehirde neden sevilmiyoruz?" ve "Biz neden bu kadar başarısızız?" sorularını kendinize soramadığınız ve doğru muhasebeyi bir türlü yapamadığınız için, koltuk hırsınız yüzünden Bursasporumuz tüm bu gerçekler beraberinde daha da dibe gidiyor.

Artık bu gidişata, istifanız ile son vermek durumundasınız.
Bundan böyle alacağınız tepki, hak ettiğiniz asıl tepki olacak."

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bunlarda istifa edecek karakterde yok.Hepsi koltuk sevdalısı olmuş gidişat 3.lig ordan ver elini bal ligi.
18.10.2023 / 20:33:05
brs16


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR SAHADAN SİLİNDİ!
Yayınlanma 18 Ekim 2023, Çarşamba 20:11:48
Güncelleme 18 Ekim 2023, Çarşamba 20:11:56
BursaspordaBugün