BURSASPOR YÖNETİMİNE ELEŞTİRİ!


Yayınlanma 12 Nisan 2023, Çarşamba 12:13:15
Güncelleme 12 Nisan 2023, Çarşamba 12:13:28
BursaspordaBugün

24Erzincanspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım’ın Hasan Ayaroğlu’nun boğazını sıkmasından sonra Bursaspor yönetiminin sadece sosyal medyadan, ‘Adalet’ diye açıklama yapması ve sonrasındaki yansıması, yeşil-beyazlı camiayı tatmin etmedi. Bursaspor taraftarı, yönetimi bu konuda ciddi şekilde eleştirdi.

TFF 1. Lig’in 31. haftasında oynanan Bursaspor-24Erzincanspor maçında rakip takımın teknik adamı Ahmet Yıldırım’ın Hasan Ayaroğlu’nun boğazını sıkmasının yankıları devam ediyor.

Maç esnasında kartla cezalandırılmayan ve hakemler konusunda yine ağırlığını koyamayan Bursaspor Kulübü, maç bitimi ile birlikte sadece tek kelime ile açıklama yayımladı.

SOSYAL MEDYADAN KISA AÇIKLAMA YETMEDİ!

Dünya basınında dahi yer alan bu olay sonrası, boğaz sıkma fotoğrafını koyarak, ‘Adalet?’ ifadesinin kullanan Bursaspor Kulübü’nün gereken ve beklenen hamleleri yapması öngörülürken, camia dünkü haberle sarsıldı.

TFF’den yapılan açıklamada, Ahmet Yıldırım PFDK’ya dahi sevk edilmedi.

BURSASPOR TARAFTARI İSYAN ETTİ!

Yıldırım’ın ciddi derecede cezalandırılmasını bekleyen Bursaspor taraftarı, bu haberi duyunca Bursaspor yönetimine büyük eleştirilerde bulundu.

İBRAHİM BURKAY’A DA TEPKİ

Bursaspor’un hakları konusunda zayıf kalındığı görüşünde birleşen yeşil-beyazlı taraftar, TFF Başkanvekili İbrahim Burkay’a da yine serzenişte bulunuldu.

Yeşil-beyaz sevdalıları, son yıllarda Bursaspor’un haklarının korunması aşamasında zayıf kalınmasından dolayı oldukça rahatsız ve üzgün.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN GALİBİYET PAROLASI BELLİ!
Yayınlanma 12 Nisan 2023, Çarşamba 12:13:15
Güncelleme 12 Nisan 2023, Çarşamba 12:13:28
BursaspordaBugün