BURSASPOR YÖNETİMİNDEN FLAŞ ÇAĞRI! KULÜBÜ TESLİM ETMEYE HAZIRIZ


Yayınlanma 07 Aralık 2023, Perşembe 19:25:15
Güncelleme 07 Aralık 2023, Perşembe 19:25:25
BursaspordaBugün

Bursaspor 2. Başkanı Metin Genç, “Yarın gelsinler Başkan Recep Günay’ın odasına otursunlar, biz de onun ve Bursaspor’un emrinde çalışalım. Bursaspor’a sahip çıkacak adaylar varsa biz kulübü teslim etmeye hazırız” dedi.

Bursaspor yönetimi, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde basın açıklaması yaptı.

Başkan Recep Günay’ın yer almadığı basın toplantısında Bursaspor 2. Başkanı Metin Genç, “Recep Günay ve ekibinden başka kimse aday olmadı. Hiçbir yerden bir şey almadan iyi gidiyorduk. Büyükşehir’den biraz destek aldık. Neden Bursaspor’u bu kadar yalnız bırakıyorlar anlaşmış değilim. Recep Günay, iyi ve kötü olabilir. O bizim başkanımız. Ben Amasya doğumluyum. 45 senedir Bursa’dayım ve Bursasporluyum. Ben hep tribündeydim. Lakabım da manken Metin. Recep Günay başkan olunca başkan adayları çıkmaya başladı. Bursaspor sevdalısıyız diyenler neredeydi? Biz Bursaspor’un önünü kapatmak için gelmedik, yaşatmak için geldik. Kimse aday çıkmadı ve kayyuma kalacağı söylendi. Açın tüzüğe bakın… Vali bey asli hukuğa gönderip, kulübe 3 kişi atanıp, bakıp alacakla verecek örtüşürse kayyum atar. Aksi bir durumda fesih olurdu. Bursaspor’un bittiği an olurdu. Gerçek Bursasporlular bunu bilir. Biz gerçek Bursasporluyuz ve burada yöneticilik yapmaktan gurur duyuyorum. Gayet başarılı bir yönetim gerçekleştirdik. Sadece Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı hariç kimse para vermedi. O da sponsoruluk karşılığında verdiler. Bizi bırakın, Bursaspor’a sahip çıkın. Bursaspor’un mallarını götürenler alkışlanıyor, bizler eleştiriliyoruz” dedi.

“BAŞKANIN ODASINI VERELİM”

Metin Genç şöyle devam etti: “Biz burada durma taraftarı değiliz. Önünü açma taraftarıyız. Diyelim ki kongre kararı aldık, 45 günlük süreç var. Bursaspor’a kim ne verecek? Bugün Recep Günay burada yok. Bursaspor’u seven abiler varmış… Herkes ceketini alıp gider. Herkese sesleniyorum. Başkan adayları varsa yarın gelsinler biz yönetimimiz olarak Recep Günay’ın odasını ona teslim edelim, bizler de Bursaspor’un emrinde olalım. Bursaspor’a sahip çıkacak adaylar varsa biz kulübü teslim etmeye hazırız. 

“BAŞKAN ÇOKOPRENS ALMAYA GİTTİ!”

“Bursaspor başkanı nerede?” sorusuna Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Sedat Topaloğlu şu yanıtı verdi: “Adam hayatını tehlikeye atarak, sayılı iş adamlarına dava açarak, onlar karşısında dik durmaya çalışıyor. Recep Günay çokoprens alıp gelecek.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR SALONDA ÇALIŞTI!
Yayınlanma 07 Aralık 2023, Perşembe 19:25:15
Güncelleme 07 Aralık 2023, Perşembe 19:25:25
BursaspordaBugün