BURSASPOR YÖNETİMİNDEN BİLET KAMPANYASI BEKLİYORUM!


Yayınlanma 05 Mart 2024, Salı 10:03:25
Güncelleme 05 Mart 2024, Salı 10:08:55
BursaspordaBugün

Bursasporda Bugün köşe yazarı Özgen Karadayı, Bursaspor İnfo Yatırım'ın son durumu ile ilgili dikkat çeken bir köşe ele aldı. Taraftarın eskisi gibi tribünlere gelmediğinin altını çizen Karadayı, yeşil-beyazlı yönetimden kısa süre içinde bilet kampanyası beklediğini dile getirdi. Köşenin detayları haberimizde...

Bursaspor İnfo Yatırım, senenin son virajına moral ve motivasyonu eksik giriyor. Koç değişikliğinden sonra fikstür dezavantajı nedeniyle bir türlü ritmini bulamayan takımımız Pınar Karşıyaka karşısında da maalesef isteneni bir türlü veremedi.

Maç boyunca 24 tane üçlük deneyen takımımızın sadece 5'inde isabet bulması aslında durumu özetlemektedir. Belli ki bir konsantrasyon eksikliği var. Ancak ilk yarıda, Karşıyaka maçından sonra güzel bir çıkış yakalamıştık. Bu kez Bahçeşehir maçı ile bu çıkışı başlatacağız gibi duruyor.

Young Jr.’ın müthiş oyunu ise bu hafta sonunun tek güzel konusuydu. 21 sayı ile oynayan Young Jr.’a diğer oyuncuların gerekli desteği verememesi maalesef kötü bir mağlubiyeti bizlere yaşattırdı.

Yeni transfer Eric Bernard Neal’ın ise tam hazır olmadığı görülüyor. İyi bir kumaşı var belki ama sezon ortası transferler biraz da şans tabi.

Gerçi Karşıyaka ligin en güçlü takımlarından biri. Fenerbahçe Efes gibi Euroleague takımlarına karşı galibiyetler alabilen oturmuş kadrosu ile şampiyonluk adayı. Bu nedenle, bu mağlubiyete çok da anlam yüklenmemesi gerekir kanaatindeyim.

Biraz tribünlerden bahsetmek lazım. Sanki layık olduğu desteği pek alamıyor takım. Geçmiş senelerde alıştığımız müthiş coşku eksik gibi. Önce bunu sağlamak lazım, tüm şehir olarak. Zira bu takımın en büyük gücü coşkulu seyircisi. Bu olmadığında oyuncular havaya giremiyor. Sahamızda oynanacak tüm maçların kapalı gişe oynanması gerekir. Doğrusu ben Yönetimden bir sonraki maç bu hususta bir bilet kampanyası bekliyorum. 15 Mart’da oynanacak maçın Galatasaray maçı olması bir şans. Tribünlerin coşkusu ile çıkış başlayacaktır.

KÖŞENİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ERKAN KAMAT ADAYLIĞINI AÇIKLADI!
Yayınlanma 05 Mart 2024, Salı 10:03:25
Güncelleme 05 Mart 2024, Salı 10:08:55
BursaspordaBugün