BURSASPOR YÖNETİMİ TOPLANDI! ‘TAMAM MI, DEVAM MI?’


Yayınlanma 16 Aralık 2023, Cumartesi 15:31:35
Güncelleme 16 Aralık 2023, Cumartesi 15:31:47
BursaspordaBugün

Bursaspor yönetimi, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde bir araya geldi. ‘Tamam mı, devam mı?’ kararı konuşuldu. Başkan adayı olarak Özlüce'ye gelen Bekir Ön ve Raşit Barışıcı isimleri de masaya yatırıldı. Ancak her hangi bir karar alınmadan toplantı sona erdi. 5-6 yöneticinin katıldığı toplantıda paralı başkan bulunması gerektiği konusunda birleşildi.

Bursaspor’da dikkat çeken bir toplantı gerçekleşti.

Yeşil-beyazlı yönetim an itibariyle Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde bir araya geldi ve az önce de toplantı sona erdi.

Başkan Recep Günay’ın da yer aldığı toplantıda, ‘Tamam mı, devam mı?’ konusu masaya yatırıldı ancak her hangi bir somut görüşte birleşilemedi.

Daha geçen hafta kulübü terk eden ve yönetim olarak ‘tamam’ kararı alınmasına rağmen bu durum netleştirilemiş, hatta istifa ettiği söylenen Recep Günay, yine Bursaspor’u temsilen TFF’nin Riva’daki binasında görülmüştü.

Bursaspor yönetiminde de fikir ayrılıkları olduğu, bu toplantıya 5-6 ismin katıldığı ve mevcut başkan adaylarının değerlendirildiği öğrenildi.

Ancak Başkan Recep Günay ve yönetiminin, Bekir Ön ve Raşit Barışıcı'ya da kulübü teslim etmeyi düşünmedikleri, paralı başkan aradıkları, ancak bu durum gerçekleşirse koltuğu teslim etmeyi düşündükleri de gelen bilgiler arasında.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA HEDEF DİYARBEKİRSPOR!
Yayınlanma 16 Aralık 2023, Cumartesi 15:31:35
Güncelleme 16 Aralık 2023, Cumartesi 15:31:47
BursaspordaBugün