BURSASPOR YÖNETİMİ NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI! RECEP GÜNAY…


Yayınlanma 06 Aralık 2023, Çarşamba 19:06:20
Güncelleme 06 Aralık 2023, Çarşamba 19:06:25
BursaspordaBugün

Bursaspor yönetimi, Başkan Recep Günay gelmeden toplantı yapmak istemiyor. Başkan Günay da yönetimin bu çağrısına karşılık bıraktığı istifa dilekçesini gösteriyor. Bursaspor’da durumlar belirsizliğini korurken, kamuoyuna bu kadar önemli bir durum sonrası açıklama yapılmaması şaşkınlıkla takip ediliyor.

Bursaspor’da enteresan gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Başkan Recep Günay’ın istifa dilekçesi bırakıp sırra kıdem basmasından sonra yeşil-beyazlı yönetim ne yapacağını şaşırdı.

Önce dün gece, sonra bugün saat 14.00’te sonrasında da 17.00’de toplanma kararları alan Bursaspor yönetimi bunu Recep Günay’sız yapmak istemiyor.

Recep Günay’la görüşen Bursaspor 2. Başkanı Metin Genç, başkanın toplantıya katılması için ricada bulundu ancak sonuç alamadı.

Bursaspor yönetiminin bir kısmı an itibariyle Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde bulunurken, kamuoyuna hiçbir bilgi paylaşılmaması da şaşkınlıkla takip ediliyor.

Ayrıca Bursaspor yönetiminden bazı isimlerin toplantıyı bilmesi, bazı isimlerin ise toplantıdan bir haber olması kafalarda soru işareti oluşturuyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’A MİLLİ GURUR!
Yayınlanma 06 Aralık 2023, Çarşamba 19:06:20
Güncelleme 06 Aralık 2023, Çarşamba 19:06:25
BursaspordaBugün